81 Multiways Classic

81 Multiways Classic


Hodnotenie od Grisio VIP Club Casimi
Hraj výherný automat 81 Multiways Classic za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Casimi Gaming
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 92 % – 96 %
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, multiplikátory, gamble, autoplay

Vo svete online kasínových hier, kde sa neustále objavujú nové trendy a inovatívne technológie, existuje jeden žáner, ktorý si udržiava svoje neotrasiteľné miesto na vrchole obľúbenosti - klasické ovocné automaty. Napriek tomu, že sú na trhu desaťročia, aj tieto hry sa neustále transformujú a prispôsobujú moderným hráčskym preferenciám. Dôkazom je napríklad Fruitisima s výhernými klastrami a Wild symbolom, ktorý dokáže expandovať po celom valci a aktivovať respiny.

Ovocný 4-valec

My sme si tentokrát posvietili na ďalší ovocný automat od českej spoločnost Casimi Gaming s názvom 81 Multiways Classic. Táto značka sľubuje rast a inováciu, a určite sa oplatí sledovať, ako bude ďalej ovplyvňovať a obohacovať online kasínové hry. Už Asian Ways nás celkom očaril.

81 Multiways Classic je modernejším zástupcom obľúbených ovocných automatov, ktorý prináša jednoduchú hrateľnosť v kombinácii s klasickými prvkami. Má 4 valce, 3 riadky a ponúka až 81 spôsobov, ako získať výhru. Výherné kombinácie platia ako obyčajte zľava doprava. Dizajn je čistý a jasný a spája klasické ovocné symboly s ikonami ako sú sedmičky, zvončeky a BARy. Pri hraní vás nerušia žiadne otravné animácie, čo je fajn.

Bonusové funkcie

Jednou z hlavných atrakcií tohto automatu, alebo skôr jedinou, je Wild symbol. Ten nielenže supluje ostatné symboly pre vytvorenie výherných kombinácií, ale značne zvyšuje hodnotu výhier. Keď je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhra sa vynásobí x3. S dvoma Wild symbolmi v kombinácii sa výhra navýši o 5-násobok a s tromi Wild symbolmi až na 7-násobok. Automat má v sebe zabudovanú aj možnosť Gamble, ktorá vám umožní zdvojnásobiť svoje výhry.

Na druhej strane, hrací automat 81 Multiways Classic sa vyznačuje absenciou niektorých populárnych bonusových funkcií ako sú Scatter symboly, freespiny alebo respiny, čo môže niektorých hráčov sklamať. Napriek tomu jeho jednoduchosť môže byť príťažlivá pre hráčov, ktorí preferujú priamočiarejší herný štýl.

Hrajte zadarmo a aj na mobile

Aj keď online slot 81 Multiways Classic neprekypuje množstvom bonusových funkcií, jeho jednoduchosť a atraktívne násobky výhier zaručujú príjemný herný zážitok. S 4 valcami, 3 riadkami a až 81 výhernými líniami ponúka tento online slot pôsobivé možnosti výhier, ktoré sú ešte umocnené prítomnosťou Wild symbolov.

Navyše, 81 Multiways Classic je skvelým spoločníkom na cestách. Vďaka optimalizácii pre mobilné zariadenia je tento ovocný automat dostupný kdekoľvek a kedykoľvek na vašom smartfóne alebo tablete, bez ohľadu na operačný systém. A pre tých, ktorí by si ho radi vyskúšali pred vkladom reálnych peňazí v kasíne etipos.sk, je tu možnosť hrať 81 Multiways Classic v demoverzii. Táto bezplatná verzia vám umožní spoznať herné funkcie a pravidlá bez akéhokoľvek finančného rizika.

Kasínové hry od spoločnosti Casimi nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Casimi