Firebird Double 27

Firebird Double 27


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Firebird Double 27 za reálne peniaze v kasíne Slovmatic.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocný výherný automat
Dátum vydania: Máj 2019
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 54
Výhernosť (RTP): 95,11%
Volatilita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Gamble, Autoplay

Nehynúca ovocná klasika s kúskom originality

V konkurenčnom boji sa dá len ťažko obstáť s novým ovocným automatom, nech je za ním akákoľvek spoločnosť. Preto sú na vývojárov vynakladané veľké požiadavky, ak mienia s týmto formátom ďalej pracovať. A tak vynikajú rôzne varianty s množstvom jedinečných funkcií. Ani nový výherný automat Firebird Double 27 od Synot Games nie je výnimka. Aj keď na prvý pohľad vyzerá ako klasický ovocný automat, rozhodne vás prekvapí jedinečným prvkom, ktorý sa len tak niekde nevidí.

Online výherný automat Firebird Double 27 je 4-valcový a 3-riadkový s 54 fixnými výhernými líniami. Popravde máte ich len 27, no výherné línie automatu sú platné z oboch strán. To je ten jedinečný prvok tejto hry. Normálne výherná kombinácia začína na prvom valci zľava a pokračovať musí v neprerušovanom slede po susedných valcoch doprava. Na tomto automate však platia kombinácie aj sprava.

Rovnako tak ponímanie výherného automatu ako 4-valcového je trocha odlišné. Neexistujú 4-symbolové výherné kombinácie, tu sú platné iba kombinácie z troch rovnakých symbolov. Ak by ste vytočili štyri rovnaké symboly na výhernej línií, tak na online automate Firebird Double 27 sa to berie ako dve rozdielne kombinácie (jedna z jednej strany, druhá z druhej) a výhry sa sčítavajú.

Symboly klasických ovocných automatov

Veľmi pekne pôsobí grafika a prostredie hry, ktoré sú veľmi dobre spracované spoločne s animáciami a symbolmi. Čakajú tu na vás klasické symboly ovocia (čerešňa, citrón, pomaranč, slivka, hrozno, melón) a symboly BARu, zvonca, sedmičky. Najhodnotnejšiu kombináciu tvoria tri sedmičky.

Ani tu medzi symbolmi nechýba Wild symbol. Ten má podobu Ohnivého Fénixa a jeho funkciou je nahrádzať chýbajúce symboly vo výhernej kombinácií. Spoločne s troma sedmičkami tvoria tri Wild symboly najhodnotnejšiu kombináciu.

Malou náplasťou chýbajúceho Scatter symbolu je funkcia Gamble (risk), kedy si môžete výhru zdvojnásobiť. Podmienkou je uhádnuť farbu pretočenej karty. Ak zadáte nesprávny tip, výhru strácate a vraciate sa k točeniu valcov.

Z ovládacích prvkov ešte treba spomenúť funkciu Autoplay. S ňou ale narábajte opatrne, hlavne ak máte obmedzený rozpočet na hranie.

Vyskúšajte automat Firebird Double 27 zadarmo

Síce nás hrací automat Firebird Double 27 neokúzli veľkou porciou bonusov, násobiteľov a ďalších herných funkcií, no popri prepracovanej grafike vie ponúknuť hlavne rýchlu a nekomplikovanú zábavu. Preto je automat vhodný pre začiatočníkov a pre hráčov obľubujúcich rýchle hry. A aj keď sa za začiatočníkov nepovažujete, nehovoríme, že by ste si tento ovocný automat nemali aspoň vyskúšať aj vy.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games