Výherné automaty podľa softvéru

Výherné automaty podľa softvéru

Ak si chcete nájsť nový online výherný automat, na ktorom skúsite vyhrať, máte kopec možností ako hľadať. Existuje mnoho automatových tém, trilióny bonusov, dych vyrážajúce vizuály, no zvoliť si môžete napríklad aj podľa toho, kto danú hru vytvoril.

Online automaty totiž dnes už nevytvárajú anonymné spoločnosti chrliace noname hlúposti. Dnes už za vývojom hier stojí naozaj prepracovaná stratégia a tí najlepší provideri online automatových hier sú naozaj pojmami, nielen v hazardnom biznise.

Firmy ako Microgaming, NETENT, Novomatic alebo NYX dnes už pozná takmer každý kasínový hráč. Jednotlivé firmy si našli vlastný štýl prezentácie a aj laik rýchlo rozpozná ich hry od iných. Svoj vlastný, výrazný štýl majú automaty od Betsoftu, český SYNOT Games alebo ďalší z gigantov – Playtech.

Rukopis konkrétnych firiem jednoducho na prvý pohľad spoznáte. Niet sa preto čo čudovať, ak si hráči jednu firmu obľúbia a preferujú hry práve od nej. Máte takú aj vy? Alebo vás len zaujíma, aké hry má na svedomí konkrétna spoločnosť? V našom zozname nájdete prehľadne rozdelené automatové hry od množstva vývojárov. Stačí si len vybrať to čo vás zaujíma.