Adell automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Adell

Spoločnosť Adell je jedným z českých výrobcov kasínových hier. Celý názov tejto spoločnosti je ADELL TRADING, a.s., ktorá vznikla v roku 2005. Adell sídli v Prahe a okrem vývoja kasínových hier sa venujú tvorbe softvéru na zákazku, investíciami do nákupu nehnuteľnosti, či vyhľadávaniu zaujímavých investičných projektov.

Poďme však k tomu pre nás najzaujímavejšiemu, čo je jednoznačne kasínová zábava. Adell v súčasnosti ponúka možnosť zahrať si ich online hracie automaty. Sloty od tohto providera si môžete zahrať na Slovensku, ale aj v Česku, Poľsku a Rumunsku. Na slovenskom trhu nájdete Adell automaty napríklad v online kasíne Olybet či Tipsport Vegas kasíne.

A že sa ich oplatí si vyskúšať vám môžeme prezradiť už takto v úvode tejto recenzie. Ide totiž o hry s výborným vizuálom, jednoduchým ovládaním a množstvom špeciálnych funkcií a bonusov. Čo sa týka tém jednotlivých hier, tešiť sa môžete na tradičné ovocné hry, no nechýbajú tu ani napríklad hororové, pirátske či ďalšie skvelé témy. Rozmanité je to aj pri počte valcov. Zahrať si môžete 3-valcové, 4-valcové a samozrejme aj 5-valcové hry. Niektoré hry, ako napríklad automat Cold&Hot, májú až dvojaké rozloženie valcov. V tejto hre máte režim s 3 valcami, no môžete sa dostať aj do režimu so 4 valcami.

To, že sú vývojári providera Adell kreatívni jednoznačne dokumentujú aj špeciálne funkcie, ktorými ich hry disponujú. Vo väčšine hier narazíte doslova na priehršť rozmanitých bonusov. Zo špeciálov v Adell hrách by sme vypichli napríklad Wild symboly, expandujúce Wild symboly, Scatter symboly, free spiny, Mystery výhry a zaujímavé bonusové hry. Ak patríte medzi hráčov, ktorí lipnú na špeciálnych funkciách vo valcových hrách, automaty od Adell by ste určite nemali obísť.

Čoraz viac hráčov uprednostňuje kasínovú zábavu z mobilu a sme preto radi, že Adell automaty bez problémov fungujú aj prostredníctvom mobilov. Palec hore dávame tomuto operátorovi aj za to, že je možné v týchto slotoch hrať aj o progresívne jackpoty, čo ocení určite množstvo hráčov.

V prípade, že ste sa s hrami od Adell ešte nestretli a radi skúšate nové veci, určite by ste ich mali spoznať.

Kasínové hry od spoločnosti Adell nájdete v kasínach:
TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj