Kingdom of Vampires

Kingdom of Vampires


Hodnotenie od Grisio VIP Club Adell
Hraj výherný automat Kingdom of Vampires za reálne peniaze v kasíne EuroGold.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Adell
Téma automatu: Strašidelné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Automat pre nebojácnych

Príbehy o nemŕtvych bytostiach, ktoré sa potulujú po zemi, aby sa nasýtili ľudskou krvou, sa z generácie na generáciu odovzdávajú už tisíce rokov. Vstúpte do sveta krvilačných upírov na online hracom automate Kingdom of Vampires od Adell a využite všetky špeciálne funkcie na maximum.

Herné pole online slotu Kingdom of Vampires pozostáva z 5 valcov a 4 riadkov. Na dosiahnutie výherného spinu potrebujete minimálne 3, no najlepšie 4 alebo 5 rovnakých symbolov. Na valcoch sa podobne ako pri Synot hre Vampire Bride točia rôzne hrôzostrašné symboly, ktoré nejedného bojka zaženú do kúta. Doplnené sú o písmená Q, K a A s nižšími hodnotami. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava s tým, že začínať musia na prvom valci zľava. Ak chcete obojsmerné výherné kombinácie, tie nájdete napríklad v hre Wild Hot Chilli Reels.

Bonusy a špeciálne funkcie

Pokiaľ vám pristane kdekoľvek na valcoch chrup so zakrvavenými zubami, môžete už takmer oslavovať. Stretli ste sa totiž s Wild symbolom, ktorý síce sám o sebe nie je výherným symbolom, ale dokáže doplniť ostatné symboly vo výhernej kombinácii. Len škoda že neexpanduje ako pri hre After Dark.

Ak sa kdekoľvek na valcoch objavia aspoň 3 symboly nazvané ako Free Spins, už určite viete, čo bude nasledovať. Aktivujte sa bonusová hra s voľnými pretočeniami. Za 3, 4 alebo 5 symbolov Scatter získate 10, 15 alebo 20 freespinov.

K dispozícii máte tiež funkciu Gamble (Risk), ktorú môžete využiť po každom výhernom spine. Ako obvykle, musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Do rizika môžete ísť s celou výhrou alebo si ju ešte predtým rozdeliť napoly. Správny tip výhru zdvojnásobí, po nesprávnom o ňu prídete.

Jackpoty na Kingdom of Vampires

Výherný automat Kingdom of Vampires môže byť doplnený aj o progresívne Jackpoty, ale nie je to pravidlom. V niektorých kasínach na ňom nájdete progresívne Jackpoty od samotného dodávateľa Adell. Iné kasína zase do automatu nasadzujú svoje vlastné platformové Jackpoty.

Nerozhodí vás hororová atmosféra a máte radi upírsku tematiku? V tom prípade by ste si slot Kingdom of Vampires mali vyskúšať. Automat aj s demoverziou nájdete v slovenskom online kasíne Olybet.

Kasínové hry od spoločnosti Adell nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od Adell