Wild Hot Chilli Reels

Wild Hot Chilli Reels


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Wild Hot Chilli Reels za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Jún 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 92,8 %
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, lepivý Wild symbol, automatická hra

Ovocný automat v podaní Červeného tigra

Dnes sa v tejto našej recenzii pozrieme na hrací automat Wild Hot Chilli Reels z dielne kreatívneho výrobcu hier Red Tiger, ktorý do ponuky kasínových hier na nike.sk pribudol len nedávno. Väčšina slotov od tohto providera je poriadne popretkávaná rôznymi bonusmi a špeciálnymi funkciami, a preto sme boli zvedaví, čo nám ponúkne tento ich ďalší výtvor.

Online automat Wild Hot Chilli Reels môžeme pokojne zaradiť do kategórie klasiky či výherných automatov na ovocnú tému, keďže sa v ňom budete stretávať so známymi symbolmi ovocia doplnenými BAR-mi, sedmičkami, zvončekmi, hviezdami a diamantami. Ide o jednoduchú hru s 5 valcami, 3 riadkami a 10 výhernými líniami, ktoré sú platné ako zľava tak aj sprava. Red Tiger vizuálne túto hru príliš nevyčačkal, zrejme jej chceli tvorcovia dodať retro nádych, čo sa im v konečnom dôsledku aj podarilo. Po tejto stránke nám slot Wild Hot Chilli Reels pripomínal nielen vizuálne automat Five Star. Ovládanie hry Wild Hot Chilli Reels je úplne jednoduché, všetko najdôležitejšie nájdete zobrazené dole pod valcami, kde si môžete aktivovať aj funkciu automatického hrania – autoplay. Ak sa radi bavíte roztáčaním valcov na mobiloch, nič vám nebráni si tento automat spustiť aj takýmto spôsobom.

Bonusy majú na starosti čili papričky

Hrací automat Wild Hot Chilli Reels je prakticky veľmi jednoduchý slot, v ktorom sa nachádza len jeden špeciálny symbol. Je ním Wild symbol v podobe štipľavej čili papričky, ktorý nahrádza všetky ostatné symboly, no to nie je všetko. Táto čili paprička sa na valcoch objavuje ako symbol v celkovej veľkosti až na tri riadky a na valcoch si tento divoký symbol môžete vytočiť kedykoľvek. Ak sa vám to podarí hoc len čiastočne, teda paprička nebude vidieť celá, vždy sa tento symbol postrčí, aby zaplnil kompletne celý valec. Navyše tento expandovaný Wild symbol ostane na svojom mieste uzamknutý pre ďalšie otočenie. Počas hry sa vám môže podariť vytočiť si čili papričky na všetkých piatich valcoch. Keď sa tak udeje, získate výhru v podobe 500-násobku vašej stávky a následne sa Wild symboly odomknú a budete pokračovať v klasickej hre.

Vyskúšajte si automat Wild Hot Chilli Reels v kasíne zadarmo

Pri hracích automatoch od Red Tigeru sme pri väčšine prípadov zvyknutí na hry s množstvom špeciálnych funkcií. Preto nás hra Wild Hot Chilli Reels trocha zaskočila. Určite však nie v zlom, práve naopak. Je super, že aj u tohto providera si môžu hráči vybrať jednoduchšie hry. Vyskúšajte si zahrať tento ovocný slot s príchuťou čili pokojne na skúšku aj zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger