Five Star

Five Star


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Five Star za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania: Október 2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 3
Výhernosť (RTP): 96,2%
Volatilita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, re-spiny, automatická hra, turbo režim

Retro automat Five Star ideálny pre nováčikov

Šikovnú retro oddychovku má vo svojom hernom portfóliu aj spoločnosť Red Tiger, ktorá sa vyznačuje hlavne inovatívnymi hrami s netradičnými bonusmi. Keďže sa snaží osloviť čo najširšie publikum hráčov, nemyslí len na tých ostrieľaných borcov, ale i na neskúsených nováčikov. Ak medzi nich patríte, online slot Five Star vám ponúkne základy hrania automatov.

Výherný automat Five Star je veľmi jednoduchý a prehľadný. Tvorí ho síce 5 valcov a 3 riadky, no sú na ňom iba 3 výherné línie, čo začínajúci hráči určite ocenia. Výherná kombinácia sa musí skladať minimálne z troch rovnakých symbolov, začínať musí na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať smerom k poslednému valcu napravo. Vždy platí iba tá najvyššia kombinácia na výhernej línii a ak dosiahnete výhru na viacerých líniách, všetky výhry sa sčítajú.

To, že tento jednoduchý slot je ideálnym odrazovým mostíkom pre nováčikov, dokazuje aj jeho bonusová výbava. Tu sa záujem skúsenejších hráčov končí. Five Star totiž neobsahuje žiadny Wild symbol, nenájdete na ňom žiadne freespiny, progresívne Jackpoty, bonusové minihry, expandujúce valce, dokonca ani funkciu Gamble (Risk). Po týchto slovách sa teda všetkým naskytá otázka, ako vyhrať na automate niečo zaujímavé? Tie možnosti tu sú. Hneď sa k nim dostaneme.

Získať sa dá až 500-násobok stávky

Na slote sa točia klasické symboly starých retro výherných prístrojov – ovocné symboly ako čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrozná a melóny, ale aj notoricky známa sedmička. Práve tento neovocný symbol má najvyššiu hodnotu. Po každej výhre sa môže navyše náhodne aktivovať bezplatný re-spin. Jeho spustenie nijako neovplyvníte, aktivujte sa kedykoľvek a to najviac 9-krát za sebou. Nám sa podarilo získať v rade maximálne 4 re-spiny.

A teraz to najpodstatnejšie. Na automate sa objavuje aj symbol s názvom samotnej hry. Ide o Scatter symbol prinášajúci parádne okamžité výhry v podobe násobkov stávky. Výhodou je, že aj keď symboly Scatter nie sú súčasťou stanovenej výhernej línie, vyhrávate. Za tri symboly Five Star získate 30-násobok stávky, za štyri je to 100-násobok, no a za päť krásny 500-násobok stávky.

Automat Five Star zadarmo aj na mobile

Veľa špeciálnych vlastností hrací automat Five Star síce nemá, no vďaka náhodným re-spinom a Scatter symbolu je možné získať slušné výhry. Pokiaľ vás naša recenzia oslovila, automat má vo svojej ponuke Sveta Hier online kasíno Niké, kde to ide aj úplne zadarmo bez registrácie. Samozrejme, i prostredníctvom vášho mobilného zariadenia.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger