Ako hrať výherné automaty - tipy a triky

Ako hrať výherné automaty - tipy a triky

2015-05-08 18:02:46 - Braňo "Ace"

Mnoho ľudí, aj takých, ktorí sa skutočne vyznajú, vám bude tvrdiť, že na výherných automatoch sa vyhrávať nedá. Nedajte sa odradiť. Nie je to celkom pravda! Je to síce ťažšie ako pri ostatných hrách v kasíne, ale pokiaľ skutočne chcete, môžete vyhrať nemalé peniaze. Sú dokonca hráči, ktorí sú v pluse dlhodobo.

A ten pocit keď dokážete vyhrávať na automatoch pravidelne je vynikajúci. Predsa len dynamika a adrenalín zážitky znásobujú.

Samozrejme niečo k vyhrávaniu potrebujete. Kľúčové sú sebaovládanie a príprava. Nemusíte mať žiadnu zázračnú stratégiu hry. Dôležité je vedieť ako hrať a ako sa nedostávať do mínusu. A na to pár trikov existuje. Tu sú:

1. Hrajte najskôr zadarmo

Čudná rada na začiatok ale dajte na nás. Hru si najprv vyskúšajte. Každé dobré kasíno umožňuje hrať svoje najlepšie hry aj vo verzii zadarmo – pre zábavu. Síce nevyhráte reálne peniaze, čo je však dôležitejšie, naučíte sa hrať konkrétne hry. Pochopíte pravidlá a neprídete tak zbytočne o peniaze kvôli nerozumným rozhodnutiam. Učte sa hrať každú hru – i keď sa vám zdá podobná s tými predošlými.

2. Výhernosť - payout

95% - to je číslo, ktoré by Vás malo zaujímať skôr, ako sa virtuálne usadíte k niektorému automatu. Máme tým samozrejme na mysli výhernosť. Čokoľvek pod týmto číslom vás musí nechať chladným, nenechajte sa zlákať ani na vysoké bonusy. Racionálne rozhodnutia sú na nezaplatenie.

3. Progresívne jackpoty automatov

Ak už ste si našli hru, ktorá Vás zaujíma a aj výhernosť je dobrá, hrajte tam kde sú progresívne jackpoty. To znamená, že je prepojených viac automatov a Jackpot tak narastá rýchlejšie. Majte však na pamäti, že risk je zisk. S vyššími vkladmi máte vyššiu šancu prelomiť jackpot. Ak vám šťastena sedí na pleci, môžete vyhrať aj s nižšími, ale je to veľmi nepravdepodobné.

4. Limity

Nastavte si limit koľko môžete v daný deň maximálne investovať do hry. Uvažujte s chladnou hlavou a buďte na seba prísny. Automaty majú schopnosť odtrhnúť vás od reality svojou dynamikou a rýchlosťou. Nepodľahnite ich vábeniu. Ak sa vám v daný deň nedarí a rýchlo miniete všetky peniaze, dajte si pauzu a nechajte to tak. Šanca vyhrať sa naskytne aj inokedy.

5. Nesnažte sa vyhrať prehraté peniaze hneď

Úzko súvisí s bodom číslo 4. Nikdy, ale skutočne nikdy, sa nesnažte vyhrať naspäť peniaze z limitu ešte v daný deň. Dostanete sa do špirály, z ktorej niet návratu a na konci zistíte, že vaše straty sú katastrofálne. Každý kto vyhral, musel predtým aj prehrať a poučiť sa. Šťastena sa raz určite usmeje aj na Vás, ale nesnažte sa ju naháňať keď vám to nejde.

6. Využite všetky dostupné bonusy

Investujte svoje peniaze len keď musíte. Čo najviac sa snažte vyťažiť z bonusov, ktoré vám kasína ponúkajú. Nebojte sa striedať kasína, kvôli vstupným bonusom. Vernostné bonusy sú síce tiež lákavé, ale dostať sa k nim je pre priemerného hráča ťažšie. Dostať vstupný bonus je jednoduchšie. Skúšajte to! Sledujte všetky promoakcie, ktoré kasína pravidelne ponúkajú. Buďte v obraze! Veď aj žrebovania, súťaže a zatočenia zdarma ponúkajú šancu na výhru.

7. Všímajte si Hot a Cold automaty

Sledujte na našich stránkach ikonky horúcich a chladných automatov. Tieto vám prezradia, či daný automat posledný čas vyplácal viac peňazí (Hot), alebo menej (Cold). Samozrejme je následne lepšie hrať na Hot strojoch a skúsiť využiť vlnu „dávania“, ale niektorí hráči sa špecializujú opačne na Cold automaty a veria, že práve oni ich „vyberú“. Je na vás akú stratégiu si zvolíte.

8. Berte automaty ako zábavu

Je to hra. Nič viac. Neplánujte si hranie automatov ako možnosť pravidelného príjmu. Takto automaty nefungujú. Možno v stávkovaní, v menšej miere v kasíne dokážete byť v pluse aj dlhodobo. V automatoch štatistika nepustí. Preto je dobré nečakať od nich zázraky. Je to hlavne o šťastí, nenechajte si nahovoriť niečo iné.

Vyskúšajte obľúbené hry zadarmo
After Dark Výherný automat e-gaming Hraj
Bonus Joker 2 Výherný automat Apollo Games Hraj
Book of Ra Deluxe Výherný automat Novomatic Hraj