Bonus Joker 2

Bonus Joker 2


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Bonus Joker 2 za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Január 2016
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 95,2 %
Volatilita: Stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: 2 x Wild symbol, Freespiny, automatická hra

Ak vo vás Batmanovské filmy natrvalo usadili predstavu, že Joker je mierne vyšinutý chlapík s jediným zmyslom života je páchať zlo, budete z online automatu Bonus Joker 2 príjemne prekvapený. Nielen z toho, že žolíci sú tu vlastne dvaja, ale aj z toho, že ich cieľom je tu rozveseliť a pomáhať vám vyhrať.

Ovocný automat s prekvapivou pointou

Apollo Games, ktorí majú online automat Bonus Joker 2 na svedomí, spracovali klasický trojvalcový ovocný automat pomerne originálnym spôsobom a my sme sa pri ňom celkom obstojne zabávali. Najskôr nás síce malý počet valcov, tri riadky a len 5 fixných výherných línií mierne odrádzali (podobne ako pri online automate Smiling Joker II), ale veľmi rýchlo nás točenie valcov s Jokermi strhlo a bavili sme sa viac než dobre.

Už sme spomenuli, že s prižmúrením jedného oka ide o ovocný automat. Hlavné úlohy však na seba jasne preberá dvojica žolíkov, s ktorými je oveľa väčšia zábava, ako s citrónmi, čerešňami či sedmičkami. Vizuál sa autorom objektívne vydaril, aj keď absencia akejkoľvek hudby nás trocha zarazila a počas hrania nám nejaké tie ľúbivé tóny chýbali.

Joker bonusy rozhodne nie sú na smiech

Oveľa viac ako hudba by nám však pri hre chýbali bonusy. Našťastie v tejto kategórii Apollo Games nezaváhali a zahrali dobrými kartami.

Bonusové symboly sú síce iba dva, teda oba spomínané symboly žolíkov, ale nuda s nimi rozhodne nehrozí. Symbol Joker je akoby klasickým Wild symbolom. Ak je súčasťou potenciálne výhernej línie, zvládne doplniť chýbajúci symbol a túto líniu zmeniť na reálne vyhrávajúcu. Skvelé je, že ide o Expandujúci Wild symbol, hoci neexpanduje vždy. Keď ho však vytočíte na niektorom z valcov a je šanca na poriadnu výhru, rozšíri sa na celý valec a tým líniu doplní.

Aj druhý symbol žolíka funguje ako Wild symbol. Bonus Joker takisto dokáže nahradiť chýbajúce symboly vo výherných líniách, no zároveň funguje aj ako scatter symbol, ktorý vás posúva do hier s voľnými pretočeniami. Aby sa tak stalo, musíte ho na valcoch vytočiť minimálne trikrát. Keď sa vám to podarí, hra vám náhodne pridelí počet freespinov, môže ich byť od 5 až do 15. Počas hrania zadarmo platia niektoré zaujímavé pravidlá. Bonus Joker vám môže opäť získať až 15 freespinov, no zároveň akékoľvek jeho samostatné vytočenie na valcoch prináša výhru až osemnásobku pôvodnej stávky. Platí tiež, že Bonus Joker nevypláca výhry za výhernú líniu, ale za počet zobrazení na valcoch.

Bonus Joker 2 v kasíne zadarmo

Pri hraní online automatu Bonus Joker 2 sme boli radi, že Apollo Games opäť raz pristúpilo ku klasickému typu automatu s inovátorskými myšlienkami. Ak by bol tento slot iba o ovocí, narovinu hovoríme, že by nás nebavil. Ale s bonusovými Joker symbolmi je to iná káva. Tie nás pri hre udržali a určite nás k nej sem tam stiahnu znova. Vyskúšajte si Bonus Joker 2 aj vy napríklad v sekcií hier RIO v Doxxbet kasíne. A ak náhodou stále váhate, zahrajte si ho najskôr zadarmo. Spravíte si tak vlastný obraz o hre.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games