Smiling Joker 2

Smiling Joker 2


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Smiling Joker 2 za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Január 2018
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27 výherných línií
Výhernosť (RTP): 95 %
Volatilita: Stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: dva Wild symboly, multiplikátor výhry, autoplay

Zaujať medzi kvantami ovocných výherných automatov nie je vôbec jednoduché. Buď musíte prísť s naozaj výnimočným vizuálom, alebo, ak ho nemáte, tak minimálne so skvelými hernými funkciami či bonusmi. Ak máte všetko, je to zaručený úspech. Inak sa valce na automate príliš často točiť nebudú.

Rýchla a svižná automatová hra

Online výherný automat Smiling Joker 2 od Apollo Games ostal niekde na pol ceste. Neponúka síce ktovieako úžasnú grafiku no všetko to pozlátko okolo nej má vďaka zaujímavo vyriešeným bonusom akúsi charizmu. Tá nás pri ňom napokon dokázala udržať dlhšie.

V podstate je Smiling Joker 2 najklasickejšia možná klasika. Ide o trojvalec s troma riadkami. Ani 27 fixných výherných línií z neho nerobí nič výnimočné. Graficky sme už spomenuli, že ide skôr o priemer. Na krútiacom sa ovocí toho už asi moc nevymyslíte. Ale bavilo nás, že ide o svižný stroj, ktorý ničím nezdržuje. Nie je totiž nič horšie, ako nudný automat, ktorý je ešte aj pomalý a doslova sa rochní v tom, že vám výhry vypláca 10 minút lebo ich odčítava po centoch... Tu je všetko plynulé. Tak ako je to u Apollo automatoch zvykom, rýchlosť hrania si ešte viete zvýšiť vyžitím funkcie autoplay podržaním tlačidla štart.

Bonusy kde vládnu žolíci

Aj tak by sme však pri Smiling Joker 2 nevydržali, nebyť bonusovej ponuky. Ono zasa, nie je ničím originálna, dokáže však dobrými kombináciami bonusových symbolov vyplácať poriadne šťavnaté sumy a na to nás vedia zlákať aj podstatne horšie automaty.

Základom bonusov sú Wild symboly. Nie nadarmo hovoríme v množnom čísle. Sú tu dva. Klasický Joker má tú istú funkciu ako všade inde. Nahrádza symboly, ktoré chýbajú v potenciálne výhernej línii a tým, že sa v nej vyskytne spraví líniu výhernou.

Druhým Wild symbolom je, úplne neoriginálne, Joker 2x. Ten funguje úplne rovnako, ako obyčajný Joker, ale keď sa vyskytne v niektorej z výherných línií, zdvojnásobí jej výhru. Oba symboly je možné aj kombinovať, takže ak máte vo výhernej línii aj klasického Jokera aj dvojnásobného Jokera, automat vám vyplatí výhru. Samozrejme zdvojnásobenú vďaka symbolu Joker 2x.

Posledným bonusovým symbolom je veľký melón. Zjavne niekto v Apollo Games má rád veľké melóny a preniesol to aj na hraciu plochu. Ide vlastne o normálny symbol, len je roztiahnutý na 2 pozície na valci, dá sa samozrejme kombinovať aj s obyčajným melónom a tak vlastne zvyšuje šancu na dosiahnutie výhernej kombinácie. Troška nás len mrzelo, že jeho hodnota je rovnaká, ako hodnota obyčajného melónu.

Zahrajte si Smiling Joker 2 zadarmo

Vieme, nie je toho veľa čo Smiling Joker 2 ponúka, ale prekvapujúco to na nás stačilo. Nepotrebujeme krásnu grafiku, ani ktovieako prepracované minihry. Stačí nám pár dobre nakombinovaných bonusov a ostaneme hrať. Tak to bolo aj v tomto prípade. Ak si online slot Smiling Joker 2 chcete vyskúšať aj vy, máte možnosť tak urobiť napríklad v online herni Tipsport.sk, úplne zadarmo. A ak sa vám naháňanie Jokerov zapáči, choďte do toho naplno.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games