Joker 50 Deluxe

Joker 50 Deluxe


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Joker 50 Deluxe za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 50
Výhernosť (RTP): 96,24 % (v kasínach môže byť nastavené od 87,92% do 97,96%)
Volatilita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocný automat Joker 50 Deluxe

Keď sa povie „Deluxe“, čo si pod týmto pojmom viete predstaviť? Asi všetko možné, no primárne by malo ísť o kvalitný hrací automat s príjemnou grafikou, dokonalou hrateľnosťou, dostatkom bonusov a luxusnými výhrami. Ak ste sa už stretli so slotmi ako Book of Ra Deluxe či Royal Respin Deluxe, skúste teraz šťastie s online hracím automatom Joker 50 Deluxe od Synot Games. Pozrite sa, či je naozaj taký luxusný, ako ho autori nazvali.

6 valcov a luxusných 50 výherných línií

Už prvý pohľad na skladbu ovocného automatu Joker 50 Deluxe napovedá, že nejde o žiadnu tuctovú hru. K dispozícii máte totiž až 6 valcov, 4 riadky a 50 výherných línií. Na nich je potrebné vytočiť výhernú kombináciu pozostávajúcu z minimálne troch rovnakých symbolov so začiatkom na prvom valci zľava. Na rovnakú štruktúru ste už mohli naraziť napríklad na inom ovocnom slote 100 Hot Wild z dielne tech4bet, ktorý má identický počet valcov, riadkov a dokonca dvojnásobne viac paylines. No Joker 50 vyzerá určite lepšie. Bude sa aj lepšie hrať?

Ako sa hrá Joker 50 Deluxe od Synot Games?

Automaty od Synotu sú z pohľadu hrateľnosti šikovné a ovládanie si veľmi rýchlo osvoja aj začínajúci hráči. Veľmi jednoducho si zvolíte výšku stávky alebo aktivujete automatické hranie, ktoré sa dá nastaviť neobmedzene. Na Joker 50 Deluxe nenájdete žiadne zbytočné a zdĺhavé animácie, valce sa točia pomerne rýchlo. V prehľadnej tabuľke sú uvedené všetky výherné hodnoty za dané symboly. Najviac spomedzi všetkých základných symbolov získate s červenou a modrou sedmičkou. Za tri znaky jednej či druhej obdržíte 0,5-násobok stávky, za štyri 2-násobok, za päť 6-násobok a 20-násobok stavenej sumy získate vtedy, ak sa vám ju podarí vytočiť na každom zo šiestich valcov. Hodnoty výhier za ostatné ovocné symboly sú ešte menšie, najhoršie je na tom citrón, pomaranč, slivka a čerešňa. Uvedené čísla neznejú vôbec luxusne, no ak ste skutočným hráčom, už veľmi dobre tušíte, že všetko dolaďujú bonusové prvky. A tých nie je na hracom automate Joker 50 Deluxe vôbec málo.

Bonusové symboly a voľné pretočenia

Prvým bonusovým symbolom je Joker a vystupuje ako Wild symbol. V kombinácii dokáže nahradiť chýbajúci symbol a navyše aj on sám, podobne ako na automate FruitiXX, vytvára samostatnú výhernú kombináciu s výhernými hodnotami od návratu celej stávky až po 50-násobok. Druhým bonusovým znakom je žltá hviezda ako Scatter symbol. Tá síce nevytvára žiadnu nezávislú výhernú kombináciu, no otvára dvere do bonusovej hry s voľnými pretočeniami. A tých môžete získať 10, 20, 30 alebo 40. Záleží, koľko žltých hviezd na valcoch vytočíte. Nám sa podarilo získať najviac 20 freespinov, čo sú štyri hviezdy. Prekonáte nás?

Progresívne Jackpoty Synot Progressive Bonus

Automaty od spoločnosti Synot Games sú medzi hráčmi vyhľadávané aj kvôli progresívnym Jackpotom. Ak sú v kasíne nasadené, sumy bronzovej, striebornej, zlatej a diamantovej úrovne Synot Progessive Bonusu vidíte narastať priamo nad valcami, aby vás hneď čo najviac upútali. Získať niektorý z nich závisí len od šťastia a náhody.

Roztočte valce automatu Joker 50 Deluxe v kasíne

Vyskúšajte si online ovocný automat Joker 50 Deluxe v kasíne a sami uvidíte, či vám prinesie luxus v podobe štedrých výhier. Nám sa na ňom hralo naozaj výborne a pri častých bonusových hrách s voľnými spinmi sme jeho označenie Deluxe absolútne kvitovali. Nájdete ho už aj v slovenských kasínach, napríklad na synottip.sk.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games