The Wisecracker Lightning

The Wisecracker Lightning


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat The Wisecracker Lightning za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: August 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 93,75 %
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Super symboly, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Moderný ovocný automat

Že sa dá aj z klasickej ovocnej témy spraviť pôsobivý automat s modernými špeciálnymi funkciami, o tom vás presvedčí online slot The Wisecracker Lightning. Autori z Red Tiger opäť predviedli svoje kreatívne mozgy a šikovné ručičky.

Online výherný automat The Wisecracker Lightning je vyskladaný do 5 valcov a 3 riadkov. Má 10 výherných línií, ktorých počet je nemenný. Tradičné ovocné symboly na valcoch ako čerešne, citróny, hrozná a zvončeky sprevádzajú hviezdy, sedmičky a štýlovo navrhnutý šašo. To je symbol s najvyššou hodnotou v hre, no za päť jeho zobrazení získate len 10-násobok stávky. To vôbec nevyzerá lákavo. Nemusíte sa však obávať, že by tento slot neponúkal možnosť tešiť sa z atraktívnych výhier.

Super symboly

Hrací automat The Wisecracker Lightning nepoužíva štandardné špeciálne symboly ako sú Wild alebo Scatter. Dokonca na ňom nenájdete ani freespiny alebo bezplatné respiny ako je tomu napríklad v hre Aztec Jaguar. Namiesto toho môžete vytvárať super symboly (3 rovnaké symboly na sebe pokrývajúce celý valec). Akonáhle získate super symboly, tie dostanú zafixované do nasledujúceho spinu. Ak by sa na valci zobrazili len dva rovnaké symboly, môže dôjsť k postrčeniu, aby sa objavil aj potrebný tretí symbol a vytvorili sa tak super symboly. Zamknutý super symbol môže spustiť špeciálnu funkciu úder blesku, ktorý zanechá v hre náhodný násobiteľ pohybujúci sa v hodnote od x2 do x100.

Keď sa v susedných valcoch objavia ďalšie super symboly, zlúčia sa do jedného obrovského super symbolu. Maximálna veľkosť super symbolu môže byť 5x3, čiže celý automat je v takom prípade pokrytý jediným symbolom. A to prináša naozaj štedré výhry.

Možnosť vyhrať Jackpot

Online video automat The Wisecracker Lightning je navrhnutý v retro štýle, no od klasických ovocných automatov sa líši najmä vďaka netradičnej špeciálnej funkcii so super symbolmi. Jeho hraním ste automaticky zaradení do bonusovej hry o niektorý z troch progresívnych Jackpotov spoločnosti Red Tiger. Ich hodnoty sú zobrazené vedľa valcov.

Zmodernizovaný ovocný automat The Wisecracker Lightning nájdete aj vo Svete hier Niké. Vyskúšajte si ho v kasíne sami a uvidíte, či vás špecifická bonusová funkcia v podobe super symbolov zaujme.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger