Respin Joker 81

Respin Joker 81


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Respin Joker 81 za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Júl 2021
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 96,01 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 88,03 % - 98,05 %)
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, re-spin, Gamble (Risk), automatická hra

Pokračovanie obľúbeného ovocného automatu

Zabavili ste sa s automatom Respin Joker a priniesol vám skvelé výhry? My ho máme veľmi radi, no s jeho pokračovaním sa zabavíte ešte viac a výhry budú o niečo štedrejšie. Ovocný online automat Respin Joker 81 od Synot Games je rozšírený o jeden valec a nájdete na ňom ďaleko viac výherných línií ako v predošlej verzii.

Online výherný automat Respin Joker 81 je z hľadiska hrateľnosti rovnako ako jeho predchodca veľmi jednoduchý a prehľadný. Svižné točenie, pekná grafika a pohodová hudba. Tento automat sa môže veľmi rýchlo stať vaším obľúbeným spoločníkom vo voľných chvíľach. Skladá sa zo 4 valcov, 3 riadkov a až 81 výherných línií. Aby ste aj niečo z neho vyžmýkali, potrebujete vytočiť výhernú kombináciu pozostávajúcu z troch alebo štyroch rovnakých symbolov. Začínať musia na prvom valci vľavo a bez prerušenia pokračovať opačným smerom.

Hoci ide o ovocný automat, paradoxne najvyššiu hodnotu v hre má zvonček. Odmenou za tri jeho symboly je 5-násobok stávky, za štyri dostanete dvakrát viac. V prípade dočasných neúspechov spojených s menšími výhrami môžete siahnuť po funkcii Gamble a každú jednu nadobudnutú výhru zdvojnásobiť. Stačí uhádnuť farbu zakrytej karty a na konte máte dvojnásobne vyššiu výhru. Neuhádnete, neostane vám nič.

Šikovný žolík a respiny zadarmo

Hrací automat Respin Joker 81 disponuje jediným bonusovým symbolom. Je ním Wild symbol a po vytočení v pozícii žolíka nahrádza akýkoľvek iný symbol a môže tak doplniť chýbajúci znak vo výhernej kombinácii. Nejde však o obyčajný divoký symbol. Pokiaľ ste už vyskúšali hrať Respin Joker, veľmi dobre viete, čo na tomto automate tento bonusový symbol dokáže. Výherné kombinácie, ktorých súčasťou je žolík, zostanú zafixované na svojom mieste. Nasleduje bezplatný re-spin, po ktorom sa valce opätovne roztočia. A to môže vyústiť do zisku ďalšej výhernej kombinácie. A ak sa vám podarí znova vytočiť výhernú kombináciu so žolíkom, dostanete ďalší re-spin so zafixovanou výhernou kombináciou s Wild symbolom. Takto môžete pokračovať ešte veľmi dlho.

Respin Joker 81 aj na mobile

Online automat Respin Joker 81 hodnotíme veľmi pozitívne, pretože hra nie je nijako komplikovaná a prekombinovaná krkolomnými bonusmi. Jedným z dôvodov, prečo spoločnosť Synot Games patrí medzi popredných vývojárov automatových hier je skutočnosť, že jej hry sú flexibilné a kompatibilné aj s mobilnými zariadeniami. Vyskúšajte si sami vylepšenú verziu Respin Joker 81 na mobile na začiatok aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games