Respin Joker

Respin Joker


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Respin Joker za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Typ hry Online automat
Pomer obrazu 16:9
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 3 valce, 3 riadky, 5 fixných výherných línií
Výhernosť 88 - 98 %
Minimálna stávka 0,20€
Maximálna stávka 100,00 €
Maximálna výhra 110 000 €
Ďalšie vlastnosti hry nahradenie symbolov žolíkom (Wild), respin zadarmo so zafixovanou výhernou líniou, násobenie výhry, gamble funkcia

Zabudnite na všetky tie prekombinované 5 valcové mašiny a stavte na jednoduchosť. Online automat Respin Joker splní všetky vaše nároky. Hry od SYNOT Games patria medzi kvalitné a Respin Joker z tejto tradície nijak nevybočuje. Ide o naozaj svižný a prepracovaný ovocný automat. Ovocná téma bude hráčov baviť naveky a ak ju máte radi, pripíšte si k hodnoteniu ďalší plusový bod. Užijete si jej do sýtosti.

Jednoduché ale zábavné pravidlá automatu

Ako sme povedali, pred sofistikovanosťou dostala prednosť jednoduchosť. Respin Joker je 3 valcový online automat s 5 fixnými výhernými líniami. Úplne to však postačuje a vďaka niekoľkým vychytávkam, vás to dokáže zabaviť naozaj nadlho. Navyše výhry sú naozaj štedré.

Aby sa vám na konto prikotúľala nejaká zaujímavá sumička, tak ako pri všetkých ostatných automatoch musíte aj tu vytočiť niektorú z výherných kombinácií. Výherné kombinácie sa vyplácajú zľava doprava, pričom musia začínať na prvom valci zľava, neprerušene až k tretiemu valcu.

Aj tu platí, že pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na tej istej línii, si pripíšete iba výhru z kombinácie s najvyššou výhrou. Ak sa vám podarilo vytočiť viacero výherných kombinácií na rôznych výherných líniách, výhry sa sčítajú. Výborným bonusom je, že ak sa vám podarí vytočiť rovnaký symbol na všetkých pozíciách valcov, vaša výhra sa zdvojnásobí. A nebojte sa, pri trojvalcových automatoch nie je až také výnimočné tento stav dosiahnuť.

Ak sa vám výhra nezdá dosť vysoká, je tu tiež možnosť zdvojnásobiť ju v tradičnej hre GAMBLE. Stačí si vybrať správnu farbu karty, ktorú systém náhodne vyžrebuje. Ak trafíte, vaša výhra sa zdvojnásobí. Netrafíte, neostane vám nič. Ak sa vám darí, môžete pokračovať až kým vaša výhra nedosiahne maximum 110 000 €. A ak už naozaj hráte o veľké peniaze, je tu možnosť predchádzajúcu výhru si rozdeliť. Môžete aj dúfať, aby vám pri žrebovaní systém vybral kartu žolíka. Vtedy automaticky vyhrávate.

Žolík, ktorého budete milovať

Keď už sme spomenuli žolíka, poďme rovno k bonusovému symbolu. Tým je klasický Wild symbol, v Respin Jokerovi vyobrazený práve ako žolík. Wild symbol vám po vytočení nahrádza akýkoľvek iný symbol a môže tak doplniť chýbajúci symbol vo výhernej línii. To ale nie je všetko čo Wild symbol dokáže. Výherné kombinácie, ktorých je žolík súčasťou zostanú jedno celé pretočenie stáť a vy získavate pretočenie zadarmo. Valce sa teda znova roztočia a opäť môžu vytvoriť nové výherné línie so zafixovanou výhernou líniou obsahujúcou žolíka. Ak sa vám opäť podarí zložiť výhernú kombináciu so žolíkom, znova dostávate aj pretočenie zadarmo a takto môžete pokračovať až do nekonečna.

Online automat Respin Joker hodnotíme veľmi pozitívne. Ide o skutočne jednoduchý automat ponúkajúci instantnú zábavu a funkcie, vďaka ktorým môžete vyhrať veľmi pekné sumy. Nájdete ho aj medzi automatovými hrami v eTIPOS.sk kasíne. Tu si môžete zahrať Respin Joker zadarmo a skúsiť si tak jeho pravidlá. Nemusíte riskovať peniaze skôr, ako pochopíte systém hry. Vytvorte si hernú stratégiu a až potom sa pustite do boja za skutočnými výhrami. Držíme vám palce.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games