Respin Double

Respin Double


Hodnotenie od Grisio VIP Club Casimi
Hraj výherný automat Respin Double za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Casimi Gaming
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania: August 2022
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 2 x 5
Výhernosť (RTP): 92 % - 96 %
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Sticky Wild symbol, respiny, gamble, autoplay

Písať úvody k ovocným automatom je ako chodiť po púšti a počítať zrnká piesku. Únavné až nemožné. Je ich toľko, že siahať po synonymických slovníkoch nemá zmysel. Ak nám to teda prepáčite, prešli by sme rovno k veci. Radi by sme vám predstavili ďalší ovocný automat, tentoraz z dielne Casimi. Volá sa Respin Double a ako už jeho názov napovedá, na valcoch sa bude diať určite niečo zaujímavé.

Netradičný 4-valec rozdelený na 2 časti

Respin Double sa tvári ako obyčajný výherný automat. Má 4 valce a 3 riadky. Že nejde len o tradičný ovocný slot zistíte hneď ako vytočíte prvú výhernú kombináciu. Automat je totiž rozdelený na dve polovice. Prvá polovica 3x3 obsahuje prvé tri valce zľava, druhá polovica 3x3 zase prvé tri valce sprava. Na oboch častiach je 5 výherných línií.

Spoločnosť v hre Respin Double vám budú robiť čerešne, citróny, pomaranče, slivky, jahody, melóny a zvončeky. Hra má pomerne nízku volatilitu, a preto výhry síce padajú pravidelnejšie, hoci nie sú až také atraktívne. Keď si otvoríte výhernú tabuľku jednotlivých symbolov, pochopíte prečo. Napríklad za 3 melóny vyhrávate 10-násobok stávky. Najviac získate so zvončekom, konkrétne 25-násobok stávky.

Jeden bonusový symbol

Ale nemusíte zúfať. Na valcoch automatu Respin Double sa objavuje Wild symbol, ktorý nie je len žolíkom suplujúcim chýbajúce symboly. Vždy keď pomôže vytvoriť výhernú kombináciu, zostane zafixovaný na svojom mieste a aktivuje bezplatný respin. Nezabúdajte na to, že hracie pole má dve časti.

Za pokrytie jednej alebo druhej časti hracieho poľa rovnakým symbolom sa výhry automaticky zdvojnásobia. Zvýšiť výhry môžete aj pomocou tradičnej funkcie Gamble. Tú už iste poznáte a predstavovať vám ju asi netreba.

Hrajte Respin Double v kvalitnom online kasíne

Pokiaľ preferujete automaty s tradičnou ovocnou témou a základnými bonusovými funkciami, Respin Double je pre vás ideálny. Ak však máte radi radšej moderné špeciálne funkcie a bonusy, vyhľadajte niečo iné. Tak či onak, automat Respin Double nájdete v online kasíne na etipos.sk, v ktorého ponuke je bohatý výber hier. Už si len správne vybrať. U nás si môžete vyskúšať aj automaty zadarmo a zoznámiť sa tak s hrami bez riskovania vlastného kreditu.

Kasínové hry od spoločnosti Casimi nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Casimi