Hexagona

Hexagona


Hodnotenie od Grisio VIP Club Casimi
Hraj výherný automat Hexagona za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Casimi Gaming
Téma automatu: Alternatívny automat so symbolmi drahých kameňov
Dátum vydania: November 2021
Valce: 5 valcov, 2 a 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 94 % - 96 %
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, respiny, gamble, autoplay

Obojsmerné výherné línie

Čo si predstavujete pod pojmom alternatíva? My v prvom rade netypickú skladbu valcov a riadkov. Niečo ako v prípade Gems Bonanza s 8 valcami a 8 riadkami alebo Wild Blooms s rôznymi počtom riadkov na každom valci. Pri týchto typoch automatov nám trochu trvá, kým pochopíme princíp, ako sa dá vyhrať. No keď sa oboznámime so všetkými zákonitosťami a pravidlami, zvyčajne to býva pekná jazda. Keď sa k nám dostal online výherný automat Hexagon od českého providera Casimi, boli sme zvedaví, čo „šesťuholníkové“ sa v ňom ukrýva. A môžeme skonštatovať, že našu zvedavosť po odohratí niekoľkých desiatok spinov vystriedalo nadšenie. Fakt to bola zábava.

Hexagona je 5-valcový automat, pričom počet riadkov na nich je rozhádzaný na striedačku. Prvý, tretí a piaty valec majú 2 riadky, druhý a štvrtý valec zase 3. Výherné kombinácie sú obojsmerné a na dosiahnutie výhry máte k dispozícii 10 výherných línií. Na nich musíte zreťaziť tri, štyri a najlepšie päť rovnakých symbolov, či už ide o kartové znaky alebo drahé kamene rôznych farieb. A tie kamene sú naozaj drahé, pretože prinášajú oveľa vyššie výherné hodnoty ako znaky kariet. Mimochodom, vizuálne sú všetky symboly vsadené do šesťuholníkov. Celkový dojem automatu s vkusnou animáciou a zdržanlivým elektronickým soundtrackom na nás pôsobil celkom príjemne.

Bonusových 9 respinov

Okej, poviete si, veď to nie je nič nezvyčajné. Veď takáto štruktúra slotu nie je na trhu žiadna novinka. Ale keď sa vám podarí uviesť do pohybu „šesťuholníky“ vnútri automatu, poviete si.. Hmm, toto už áno! A ako ho do toho pohybu uviesť? Úplne jednoducho. Potrebujete na to Wild symbol, ktorý je de facto jediným špeciálnym symbolom v hre. Nahrádza ostatné symboly, ale to nie je všetko. Pokiaľ ho vytočíte na strednom valci, rozšíri sa do susedného poľa v stĺpci a získate 9 respinov. Opätovné pretočenia prebiehajú striedavým otáčaním ľavého a pravého šesťuholníkového kolesa vždy o jednu pozíciu. Razom dokážete získať niekoľko atraktívnych výhier. Po každom výhernom spine môžete využiť aj starú známu funkciu Gamble na zdvojnásobenie získanej sumy.

Vyskúšajte si Hexagonu v eTipose

Ak hľadáte v automatoch alternatívu, už nehľadajte. Výherný automat Hexagona si vyskúšajte na začiatok aj úplne zadarmo v TIPOS online kasíne. Ponúka zábavu, o ktorú sa postará netradičná skladba slotu a bonusová špecialitka, s ktorou ste sa určite ešte nestretli. Nie je nabitý bonusovými funkciami, ale to, čo robí, je efektívne a zábavné. Má prepracovaný vzhľad s pôsobivým dizajnom a jeho priamočiarosť je rovnako príťažlivá pre skúsených hráčov, ako aj pre začiatočníkov.

Kasínové hry od spoločnosti Casimi nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Casimi