8 Flowers

8 Flowers


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat 8 Flowers za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Alternatívne automaty
Datum vydania: Máj 2019
Valce: 9 valcov (3x3)
Výherné línie: 8
Výhernosť (RTP): 96,07 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 88,26% - 97,94%)
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, násobitele výhry, respiny, funkcia Wild Flower, Gamble (Risk), automatická hra

Vedeli ste, že japonská čerešňa známa ako sakura je pre krajinu vychádzajúceho Slnka národným symbolom? A práve sakura zohráva na automate 8 Flowers od Synot Games nesmierne dôležitú úlohu. Vyskúšajte si tento nekonvenčný online slot v kasíne na doublestar.sk. Jednak pri ňom dokonale vypnete a pri správnej dávke šťastia môžete získať aj slušné výhry.

Ako hrať automat 8 Flowers

Skladba online hracieho automatu 8 Flowers je veľmi zaujímavá. Na prvý pohľad vyzerá, že má 3 valce a 3 riadky. Akonáhle však na automate prvýkrát roztočíte valce, pochopíte, prečo sme ho zaradili medzi alternatívne hry. Má akoby 9 valcov, ktoré sa točia samostatne a výherné kombinácie pozostávajúce z 3 rovnakých symbolov na formáte 3x3 platia vertikálne, horizontálne aj diagonálne na 8 výherných líniách.

Na valcoch sa zobrazuje 7 kvetov rôznych farieb. Z nich má najvyššiu hodnotu žltý kvet, za ktorý zinkasujete 5-násobok stávky. Je jasné, že zo základnej hry by ste toho veľa nevyťažili. Preto autori do automatu zakomponovali niekoľko bonusových a špeciálnych funkcií.

Kvetnaté špeciálne funkcie

Biely kvet – sakura – je Wild symbolom. Okrem toho, že je divokým symbolom a vo výhernej kombinácii supluje chýbajúce symboly, sám o sebe dokáže vytvoriť výhernú kombináciu (20-násobok stávky). Ďalej je tu funkcia zvaná Wild Flower. Jej čaro spočíva v tom, že kedykoľvek počas hry na valce pridá 1 až 8 Wild symbolov. A čo je najlepšie, funkcia sa v hre objavuje pomerne často.

Vaša pozornosť na online slote 8 Flowers by sa však mala sústrediť na políčko v strede automatu. Ak sa totiž na ňom objaví Wild symbol, aktivuje sa bonusová funkcia s respinom a zdvojenými valcami. Najprv sa vyhodnotia aktuálne výhry a vytočený Wild symbol v strede automatu zostane zafixovaný na svojom mieste. Následne sa na obrazovku pridá ďalšie pole valcov s tým, že Wild symbol, zafixovaný na strednom políčku, sa prenesie aj na nové hracie pole. Až po tomto momente prichádza na rad bezplatný respin, a to na oboch hracích poliach. Ináč riešené bezplatné respiny nájdete aj na automate Respin Queen.

To ale nie je všetko. Hra obsahuje ďalšie bonusové funkcie, vďaka ktorým môžu byť vaše výhry znásobené. Ak na celom automate vytočíte rovnaký symbol, výhra je násobená x2. To platí aj pri výhrach na diagonálnych výherných líniách. Taktiež nechýba funkcia Gamble (Risk), kde hádate farbu zakrytej karty.

Synot Progressive Bonus

Na najnovších výherných automatoch od Synot Games nájdete aj populárny Synot Progressive Bonus. Získať niektorý z týchto 4 úrovní atraktívneho Jackpotu môžete aj na automate 8 Flowers, avšak nie všetky online kasína majú tento bonus nasadený.

Vyskúšajte si 8 Flowers či ďalšie hracie automaty zadarmo pre zábavu ešte skôr, ako ho roztočíte naostroho. Prajeme veľa šťastia pri hre.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games