Respin Queen

Respin Queen


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Online hra Respin Queen zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne DoubleStar.
Hraj výherný automat Respin Queen za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: August 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, bezplatný respin, násobitele výhier, automatická hra

Ovocný slot Respin Queen

Autori hier od Tech4bet razia jasnú stratégiu. Retro automaty hráčov nikdy neprestanú baviť. Aj preto v ponuke tohto providera vidíme množstvo klasických ovocných slotov. A jedným z nich je aj 5-valcový automat Respin Queen, ktorý sa náramne podobá na Respin Joker 81. Po grafickej stránke sa síce rovnať nedajú, no ich skladba a bonusová ponuka je identická.

5 výherných línií

Na hracom automat Respin Queen máte na dosiahnutie výhernej kombinácie k dispozícii 5 fixných výherných línií. Aby bol kombinácia výhernou, musí pozostávať z minimálne troch rovnakých symbolov so začiatkom na prvom valci zľava. V hre sa objavuje 6 ovocných symbolov, červená sedmička a jeden bonusový symbol. Ako to už pri retro ovocných slotoch býva zvykom, najvyššiu hodnotu má sedmička. Za jej päťnásobné zobrazenie získate 100-násobok stávky. To nie je ani málo, ani veľa. Každopádne by sme ocenili použitie funkcie Gamble (Risk), ktorá ale na automate chýba.

Wild symbol a bezplatné respiny

Bonusovým symbolom je Wild, ktorý je zobrazený ako žolík s nápisom „respin“. Skúsenejší hráči už určite tušia, čo všetko tento bonusový symbol dokáže. Wild symbol supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii alebo ju rozširuje. Navyše rovnako ako pri Respin Joker každá výherná kombinácia, na ktorej sa podieľal Wild symbol, spúšťa bezplatný re-spin. Všetky symboly výhernej kombinácie ostanú zafixované na svojich miestach, po čom sa opätovne roztočia zvyšné symboly. Tým môžu výhernú kombináciu rozšíriť alebo vytvoriť úplne novú. Bezplatné re-spiny pokračujú dovtedy, kým vznikajú nové výherné kombinácie.

V prípade, že by sa vám podarilo vytočiť 9 rovnakých symbolov na všetkých políčkach prvých troch valcov zľava, celková výhra sa násobí x3. Pokiaľ by to bolo 12 rovnakých symbolov na prvých štyroch valcoch, výhra sa násobí x4 a ak 15, tak x5.

Vyskúšajte Respin Queen v kasína aj cez mobil

Vyskúšajte si online výherný automat Respin Queen sami. Hoci sa graficky nejedná o žiaden zázrak a svojou strohou grafikou skôr pripomína riadne fialové retro, hrateľnosť je rovnako dobrá ako v prípade dvoch už spomínaných Synot automatov. Roztočte valce v online kasíne a pokúste sa na ňom vytočiť poriadne výhry.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet