81 Attila

81 Attila


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat 81 Attila za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Športové hracie automaty
Dátum vydania: Jún 2022
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 96%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild Symbol, Scatter symbol, respiny, freespiny, automatická hra

Attila vás víta vo svojej klietke

„81 Attila, vitaj v mojej klietke,“ budete počuť hneď v úvode hracieho automatu 81 Attila, ktorý zostrojila spoločnosť Tech4Bet exkluzívne pre slovenskú značku DOXXbet. Úspešný MMA šampión sa teda dočkal ďalšej pocty a okrem úspechov v klietke sa môže pochváliť vlastným online slotom. Hra nie je postavená iba na silnom mene známeho športovca, ale aj na skvelých bonusoch a špeciálnych funkciách.

Online výherný automat 81 Attila je vyskladaný zo 4 valcov a 3 riadkov. Už podľa názvu je jasné, koľko výherných línií obsahuje. Je ich teda 81 a ich počet je fixný. Na dosiahnutie výhry potrebujete vyskladať tri alebo štyri rovnaké symboly s tým, že prvý musí začínať na prvom valci zľava a pokračovať smerom doprava. Na valcoch tematického športového automatu sa točia symboly charakterizujúce svet slovenského MMA zápasníka s maďarskými koreňmi. Menej hodnotné sú tenisky, zápasnícke rukavice, zlaté hodinky, boxovacie vrece, o niečo viac dostanete za diamanty a opasok šampióna.

Attilove hecovanie počas hry

Pri hraní vám odporúčame nechať si zapnutý zvuk, pretože na samotnom vývoji a audio-vizuálnej podobe automatu sa podieľal aj samotný Attila Végh. Počas hry vás bude neúnavne hecovať a burcovať nespočetným množstvom autentických hláškok ako „Gratulujem ti, najs spin! Brutálna výhra, fajnovo trafené! Attilka je zpátky! Prebudil si neandertálca, pome!“

Bonusy a špeciálne funkcie

Pumukli“ sa na valcoch hracieho automatu 81 Attila objavuje dvakrát. Symbol jeho postavy s bojovným výrazom je klasickým symbolom, za ktorý môžete získať 20- alebo 200-násobok stavenej sumy. Symbol jeho tváre je Wild symbolom. Objavuje sa iba na prvom valci vľavo a v hre robí presne to, čo má. V prípade potreby doplní ako žolík chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Pokiaľ však nevytvorí žiadnu výhernú kombináciu, ostane na svojom mieste a s revom zápasníka aktivuje bezplatný respin. Ostatné symboly sa opätovne roztočia, čo môže viesť k zisku výhernej kombinácie.

Attilu po víťaznom „zápase storočia“ s českým bojovníkom Karlosom Vémolom preslávil aj jeho výrok „Splň sa mi senil“. A ten na výhernom automate 81 Attila nesmie chýbať. Nájdete ho na Scatter symbole, ktorý ak vytočíte minimálne trikrát, aktivuje hru s voľnými pretočeniami. Za 3 vytočené Scatter symboly získate 10, za 4 dokonca až 20 freespinov. Aj počas freespinovej hry má hlavné slovo Attila. Ako Wild symbol pokryje celý prvý valec a v tejto pozícii zostáva počas všetkých obdržaných freespinov. Veľkým plusom je, že aj tu môžete opätovne vytočiť ďalšie Scatter symboly a získať nové voľné pretočenia.

Automat 81 Attila úplne zadarmo

Kariérne úspechy Attilu Végha pozná každý zanietený športový fanúšik na Slovensku, no jeho nový automat zatiaľ len málokto. Nenechajte si ujsť túto hru a vyskúšajte si ju v online kasíne DOXXbet, kde to ide aj úplne zadarmo vo forme demo hry. A keď už naberiete odvahu, postavte sa do klietky s Attilom za reálne peniaze a užite si s ním zábavu a množstvo bonusov. Online automat 81 Attila je dostupný aj v mobilnej verzii, pričom v nej platia rovnaké pravidlá ako v počítačovej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Športové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet