Break Away

Break Away


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Break Away zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .

Hokej aj hazard toho majú veľa spoločného. V oboch sa presadia len tvrdí hráči, ktorí svojej vášni dokážu obetovať nejaký ten čas aj peniaze. Aj v hokeji a hazarde tiež hrá dôležitú úlohu šťastie. Bez neho to ďaleko nedotiahnete ani na ľade, ani v súboji s rotujúcimi valcami.

Hokejových online automatov je však málo. Microgaming to však predsa len riskol a pre všetkých, ktorí milujú vôňu ľadu, tvrdé hity a pekné góly pripravil online automatovú hru Break Away, ktorú ste moli nájsť aj v ponuke automatov na eTIPOS.sk.

Hra nemá žiadnu oficiálnu licenciu a ak čakáte, že v nej objavíte nejaké povedomé tímy alebo nebodaj hráčov, budete sklamaní. Všetko je tak dokonale všeobecné. Microgaming sa tak snažil aspoň o čo najhokejovejší vizuál.

Do útoku, bez výherných línií

Na úvod treba spomenúť, že automat Break Away patrí medzi nelíniové stroje. Stále však platí, že výherné kombinácie sú platné zľava doprava.

Po grafickej stránke hra nevyzerá zle, a v podstate v nej nájdete všetko čo sa s hokejom úzko spája. Symboly majú výlučne hokejovú tematiku. Všetko to však na nás pôsobilo tak nejak strnulo. V hokejovej hre by sme čakali troška viac akcie a dynamiky. Ale hoci je hra v ponuke už od roku 2013, stále patrí medzi tie populárnejšie. Zvuky sú fajn, badať v nich kúsok hokejového ducha, ale že by nám zdvihli adrenalín v krvi a vzbudili v nás chuť ísť niekam trhať siete, to nie.

Bonusy, ktoré vedia trafiť do čierneho

Našu kritiku vizuálu berte ako subjektívne dojmy. Ponuka špeciálnych symbolov a bonusov už je príjemná a dá sa povedať, že nadpriemerná.

Základom sú samozrejme Wild symbol a Scatter symbol, bez toho si už dnes ťažko predstaviť akýkoľvek automat, nielen ten hokejový. Wild symbol má funkciu žolíka a v jednotlivých výherných kombináciách dokáže nahradiť chýbajúci symbol. V automate Break Away sa zobrazuje skupinovo a len na valcoch 3,4 a 5.

S Wild symbolom súvisí aj funkcionalita Wild feature – Divoká hra. Tento špeciálny bonus sa aktivuje náhodne na hracej ploche. Po jeho spustení sa na obrazovke objavia niekoľkí hokejisti a valec do ktorého narazia sa zmení na Wild, pričom je vytvorená aj výherná kombinácia.

Ďalším podareným bonusom je samozrejme Scatter bonus. Aby ste sa k nemu dopracovali je potrebné kdekoľvek na valcoch vytočiť 3 a viac scatter symbolov. Hneď ako sa vám to podarí získavate Free spiny. Počet zatočení zadarmo závisí práve od počtu scatter symbolov na valcoch. Ak ste vytočili 3, získate 15 pretočení zdarma, ak 4 tak 20 free pretočení a ak 5 symbolov, môžete sa tešiť na 25 voľných hier. Počas voľnej hry nie je možné vyhrať ďalšie free spiny. Ak však získate počas jedného pretočenia druhú výhru (po zmiznutí pôvodných symbolov), táto výhra sa násobí 2x, ak vyhráte tretíkrát, násobí sa 3x a tak ďalej (hodnota násobiteľa – 2x ,3x ,4x ,5x ,10x). Stačí teda jedno podarené kombo a výhra môže nabrať veľmi lákavé čísla.

Skúste si zahrať Break Away zadarmo

Aby sme automat Break Away na konci nejak zhrnuli, tak musíme napísať, že skvelé bonusy nám vynahradili nie príliš moderný vizuál. Hráči majú túto hru stále radi a nakoniec sme sa i my zabavili viac ako dobre a hru vám odporúčame. Okrem bonusov samotného automatu treba využiť i všetky bonusy online kasína. Medzi kasínami na Slovensku nájdete naozaj štedrú bonusovú nádielku a možnosť vyskúšať si výherné automaty aj úplne zadarmo.

Športové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming