Microgaming automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Microgaming

Microgaming je britský kolos z ostrova Isle of Man. Práve tejto spoločnosti dnes vďačíme za tak bežnú vec ako je online hranie. Prečo? Pretože práve Microgaming v roku 1994 vytvoril vôbec prvý kasínový online softvér a otvoril tak obrovské možnosti sveta internetu aj pre nás, hráčov.

Dnes patrí Microgaming medzi najužšiu špičku v oblasti vývoja technológií pre online hazard. Vyvíja softvér pre Sportsbook, Poker, Bingo, Multi-player, Mobily, ale najdôležitejšou časťou súčasného biznisu sú práve výherné automaty a kasínové online hry. Jeho softvér používa viac ako 500 popredných kasín a v súčasnosti má Microgaming na konte už viac ako 850 titulov. To ho radí na úplnú špičku ďaleko pred konkurenciu. Vďaka dostatku prostriedkov má spoločnosť vo svojom portfóliu aj množstvo licencovaných výherných automatov (napr. Jurský Park, Game of Thrones) a teda dokáže pritiahnuť aj mainstreamového hráča.

Od roku 2003 navyše prevádzkuje vlastnú pokrovú sieť, ktorá je dnes obrovským kolosom. Štandardne si v nej zahráte všetky varianty pokru Texas Hold’em, Omaha, Omaha Hi/Lo, 7 Card Stud, 5 Card Stud a 5 Card Draw.