Reel Gems

Reel Gems


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Reel Gems zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Typ hry Online výherný automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, nelíniový (bez špecifikovaných výherných línií s 243 možnosťami na výhru)
Výhernosť 96.5%
Ďalšie vlastnosti hry Wild symbol (žolík), Scatter symbol, respin, zatočenia zadarmo s násobením výhry 3x

Pravdupovediac, nikdy sme nepochopili v čom spočíva kúzlo online automatov s drahými kameňmi, no na našom nepochopení našťastie pramálo záleží. Ide o jednu z najobľúbenejších automatových tém vôbec.

Preto vôbec neprekvapí, že sa automaty s drahokamami vyskytujú v portfóliu snáď všetkých vývojárov online automatových hier. Microgaming nemôže byť výnimkou a dnes sa pozrieme na jeho zástupcu v tomto segmente, na výherný automat Reel Gems.

Tento automat sa kedysi blýskal aj v ponuke automatov na eTIPOS.sk a my sme chceli vedieť či stojí za to si ho zahrať. Ako sme zistili, jeho prednosti nie sú len v tom, že spracúva jednu z TOP automatových tém. Vydal sa totiž trocha odlišnou cestou, ako drvivá väčšina dnešnej automatovej produkcie.

Netradičná cesta k výhre

Automat Reel Gems síce má obvyklých 5 valcov, ale nenájdete v ňom klasické výherné línie. Je to takzvaný nelíniový automat, na ktorom môžete vyhrať až 243 cestami. Tradične v ňom samozrejme točíte valcami a snažíte sa vytočiť výherné kombinácie. Po konci každého kola a dotočení valcov sa však navyše môžete rozhodnúť, ktoré valce za stanovený poplatok opäť roztočíte pomocou funkcie RESPIN. Takto si zvýšite šancu na výhru alebo si dokážete dopomôcť k vyššej výhre.

Výherné kombinácie sú tak ako pri drvivej väčšine automatov platné zľava doprava. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na (potencionálnej) línii, platí len tá najvyššia. V prípade viacerých výherných kombinácií v niekoľkých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta.

Výhry sú celkom štedré aj pri výherných kombináciách tvorených zo základných herných symbolov. Vlastne väčšinu kombinácií vytvoríte iba z nich pretože špeciálnych symbolov veľa nie je. Tradične ide o Wild symbol a Scatter symbol. Našťastie však bonusy, ktoré prinášajú, nie sú vôbec na zahodenie.

Wild a Scatter symboly, bonusová istota

Wild symbol má funkciu žolíka. Ak ho vytočíte na niektorom z valcov, dokáže vám vo výhernej línii nahradiť akýkoľvek chýbajúci symbol a tým doplniť pretrhnutú výhernú kombináciu. V tomto automate ho však môžete vytočiť len na valcoch 2 a 4.

Scatter symbol je podstatne zaujímavejší a aj štedrejší. Ak sa vám ho podarí na valcoch zobraziť 3 a viackrát, okamžite získavate až 15 pretočení zadarmo. Počas freespinov sa navyše všetky vaše výhry násobia x 3. Boli sme radi aj za možnosť vytočiť si počas bezplatných zatočení ďalšie freespiny.

Zahrajte si Reel Gems zadarmo

Na záver máme dilemu, komu je online automat Reel Gems vlastne určený. Pre nováčikov sa môže zdať trochu prekombinovaný a pre skúsených hráčov zasa neponúka väčšie množstvo bonusových hier. Nepovažujeme to však za negatívum. Naopak. Keď sme sa do hry dostali a pochopili možnosti dané funkciou Respin, zažili sme s ním kopec zábavy. A to odporúčame aj vám. Vyskúšajte sami a uvidíte, držíme vám palce.

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Microgaming