Adventure Palace

Adventure Palace


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Adventure Palace zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Automaty so zvieratami
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné pretočenia, násobenie výhier, Gamble (Risk)

Ešte predtým, ako sme si online výherný automat Adventure Palace otvorili, čakali sme poriadnu divočinu s nablýskanou grafikou a so všetkým, čo automat robí pútavým a vyhľadávaným. Nuž ale realita nesplnila celkom naše očakávania.

Grafika mohla byť lepšia

Oceňujeme, že aj vývojári z Microgaming nám svojimi retro kúskami dokážu oživiť spomienky na naše hráčske začiatky, no i tie musia dosahovať určitú úroveň, či už z hľadiska hrateľnosti, vizuálu, alebo bonusovej štruktúry. Na slote Adventure Palace od spoločnosti Microgaming vyzdvihujeme hlavne jeho bonusové vlastnosti. Sú naozaj štedré. No po grafickej stránke to nie je žiadna sláva. Automat pôsobí skôr nevydareným retro dojmom. Veď aj retro kúsku dokážu byť štýlové, ako napríklad automat Retro Reels. No tu sú symboly zvierat nakreslené neobyčajne jednoducho a dokonca nám prišiel dosť pomalý. Ale v poriadku, čo tam po grafike, dôležité sú výherné možnosti slotu. Nejaké sa tu našli, tak si ich poďme postupne predstaviť.

Online automat Adventure Palace tvorí 5 valcov, 3 riadky a len 9 výherný línií. Tie si môžete aspoň ľubovoľne navoliť. Výherné kombinácie platia zľava doprava a podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava.

Ešteže sú tu tie bonusy

Prvým špeciálnym symbolom je Wild symbol. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho všetky výhry naviazané s divokým symbolom sú zdvojnásobené. Pomocou Scatter symbolu aktivujete bonusovú hru s voľným pretočeniami. Za minimálne tri tieto symboly získate 15 freespinov. Počas freespinovej hry sú všetky výhry až strojnásobené a je možné opätovne získať ďalšie a ďalšie voľné pretočenia. Stačí znova vytočiť najmenej 3 symboly Scatter. Ak by sa vám málilo, môžete využiť i funkciu Gamble (Risk). V nej nehádate len farbu zakrytej karty, kde za správny tip dostanete dvojnásobok výhry, ale aj znak. Za uhádnutie znaku získate štvornásobok výhry.

Vám bude pri výhrach retro štýl možno vyhovovať

Ako sme už spomínali, automat Adventure Palace má síce širokú ponuku bonusov, ale jeho celkový dizajn to však trochu znegoval. Pokiaľ si na grafickom prevedení slotov až tak nezakladáte, nech sa páči, vyskúšajte si aj vy tento slot v online kasíne a možno vám vytočí vytúžené výhry.

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Microgaming