Break Da Bank Again

Break Da Bank Again


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Break Da Bank Again zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Klasické výherné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 95,43%
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výhier

Hovorí vám niečo automat s názvom Break Da Bank? Ak nie, určite by ste si túto šikovnú „starú mašinku“ mali vyskúšať. Stojí naozaj za to. Necelých 5 rokov od jej vydania sa medzi automatmi od Microgamingu objavilo jej pokračovanie s prívlastkom „Again“. Tento vylepšený slot nás ihneď zaujal.

„Again“ - vynovená verzia Break Da Bank

Break Da Bank Again je totiž kombináciou až 4 hracích automatov, na ktorých je možné hrať súčasne. Každý z nich obsahuje 5 valcov, 3 riadky a 9 výherných línií, ktoré si ľubovoľne podľa sebe nastavíte. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Bonusov je tu habadej

Zatiaľ čo v pôvodnej verzii sa na valcoch online výherného automatu Break Da Bank objavoval iba Wild symbol doplnený o multiplikátor výhier, v jeho novej verzií je bonusová štruktúra oveľa pestrejšia a atraktívnejšia. Ani tu nechýba Wild symbol v podobe loga samotnej hry. Má vlastnosť žolíka, čiže nahrádza všetky chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Okrem toho je výhra vďaka jeho prítomnosti vo výhernej kombinácii vynásobená 5x. V bonusovej hre s voľnými pretočeniami sú výhry, kde sa nachádza divoký symbol, dokonca násobené 25x.

Ako sme už spomenuli, slot Break Da Bank Again disponuje aj bonusovou hrou s voľnými pretočeniami. Do nej prekĺznete vtedy, ak sa kdekoľvek na valcoch objaví minimálne 3x Scatter symbol. Ten je vyobrazený ako dvere do trezora. Za 3 symboly trezora získate 15 freespinov, za 4 symboly až 20 freespinov a za 5 dokonca 25 freespinov. Počas točenia valcami zadarmo je možné získať ďalšie a ďalšie freespiny, čiže táto bonusová hra môže trvať aj niekoľko minút a vaše výhry môžu výrazne stúpať.

Vyskúšajte Break Da Bank Again v online kasíne

Tento automat si môžete zahrať aj zadarmo. Ak sa vám zapáči, vyskúšajte rozbiť bank a vytĺcť z neho nejaké tie výhry. Dovolíme si tvrdiť, že pri ňom nevypijete len jednu kávu a nakoniec pri ňom strávite veľa času. Spočiatku nám trvalo trochu dlhšie dostať sa do bonusového kola s voľnými pretočeniami, no potom sa to všetko krásne rozbehlo a jeden freespin striedal druhý. Vyskúšajte si ho aj vy!

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming