Break Da Bank Again

Break Da Bank Again


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Klasické výherné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 95,43%
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výhier

Hovorí vám niečo automat s názvom Break Da Bank? Ak nie, určite by ste si túto šikovnú „starú mašinku“ mali vyskúšať. Stojí naozaj za to. Necelých 5 rokov od jej vydania sa medzi automatmi od Microgamingu objavilo jej pokračovanie s prívlastkom „Again“. Tento vylepšený slot nás ihneď zaujal.

„Again“ - vynovená verzia Break Da Bank

Break Da Bank Again je totiž kombináciou až 4 hracích automatov, na ktorých je možné hrať súčasne. Každý z nich obsahuje 5 valcov, 3 riadky a 9 výherných línií, ktoré si ľubovoľne podľa sebe nastavíte. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Bonusov je tu habadej

Zatiaľ čo v pôvodnej verzii sa na valcoch online výherného automatu Break Da Bank objavoval iba Wild symbol doplnený o multiplikátor výhier, v jeho novej verzií je bonusová štruktúra oveľa pestrejšia a atraktívnejšia. Ani tu nechýba Wild symbol v podobe loga samotnej hry. Má vlastnosť žolíka, čiže nahrádza všetky chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Okrem toho je výhra vďaka jeho prítomnosti vo výhernej kombinácii vynásobená 5x. V bonusovej hre s voľnými pretočeniami sú výhry, kde sa nachádza divoký symbol, dokonca násobené 25x.

Ako sme už spomenuli, slot Break Da Bank Again disponuje aj bonusovou hrou s voľnými pretočeniami. Do nej prekĺznete vtedy, ak sa kdekoľvek na valcoch objaví minimálne 3x Scatter symbol. Ten je vyobrazený ako dvere do trezora. Za 3 symboly trezora získate 15 freespinov, za 4 symboly až 20 freespinov a za 5 dokonca 25 freespinov. Počas točenia valcami zadarmo je možné získať ďalšie a ďalšie freespiny, čiže táto bonusová hra môže trvať aj niekoľko minút a vaše výhry môžu výrazne stúpať.

Vyskúšajte Break Da Bank Again v online kasíne

Tento automat si môžete zahrať aj zadarmo. Ak sa vám zapáči, vyskúšajte rozbiť bank a vytĺcť z neho nejaké tie výhry. Dovolíme si tvrdiť, že pri ňom nevypijete len jednu kávu a nakoniec pri ňom strávite veľa času. Spočiatku nám trvalo trochu dlhšie dostať sa do bonusového kola s voľnými pretočeniami, no potom sa to všetko krásne rozbehlo a jeden freespin striedal druhý. Vyskúšajte si ho aj vy!

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming