Avalon

Avalon


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Avalon zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Dobrodružné výherné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20 (volitelné)
Výhernosť (RTP): 96,1 %
Ďalšie vlastnosti hry: 2x Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobenie výhier, multiplikátor výhier

Ďalšia zaujímavá „artušovka“

Online výherný automat Avalon, hoci to nie je žiadna novinka, môžeme pokojne zaradiť medzi najlepšie kúsky spoločnosti MICROGAMING v rámci stredovekej tematiky. Nájsť ste ho v minulosti mohli medzi eTIPOS.sk automatmi, teda v serióznom online kasíne so slovenskou licenciou. Ak ste v online kasíne ešte nehrali, využiť môžete aj fantastické bonusy a promoakcie pre nových hráčov. Hra je založená na príbehu bájneho kráľa Artuša a ako legenda hovorí, Avalon je miestom, kde bol ukovaný jeho meč.

Prejdime teda od mýtov k faktom. Hrací automat Avalon tvorí 5 valcov, 3 riadky a maximálne 20 ľubovoľne zvolených výherných línii. Valce sú vyskladané zo symbolov, ktoré úzko súvisia so samotným príbehom kráľa Artuša a ilustrujú jeho udatné a vodcovské schopnosti (erb, koruna, pohár, truhlica s pokladom, ...). Výherné kombinácie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Grafika je tak trochu staromódna, badať na nej vek automatu, no aj napriek tomu hra v sebe ukrýva to kúzelné čaro, ktoré je spájané s mystickým Avalonom a jeho skrytými pokladmi. Tento online automat má v sebe zakomponovaných niekoľko slušných bonusových prvkov, vďaka ktorým sa môžete potešiť z pekných výhier.

Hotová plejáda bonusov

V online slote Avalon sú až dva Wild symboly. Prvým je symbol Avalonu (hrad) a plní funkciu žolíka, teda nahrádza chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Druhým divokým symbolom je symbol truhlice, ktorý rovnako ako v prvom prípade supluje chýbajúce symboly, avšak len v bonusovej hre s voľnými pretočeniami.

The Lady of the Lake je Scatter symbolom. V prípade, že sa vám ho podarí vytočiť minimálne 3-krát, presúvate sa do bonusovej hry s 12 voľnými spinmi. Počas točenia zadarmo sú výhry náhodne násobené v rozmedzí 2x – 7x a platia v nich oba divoké symboly.

Aby toho nebolo málo, každú výhru môžete niekoľkokrát znásobiť vo funckii Gamble. Vašou úlohou je uhádnuť farbu otočenej karty (získate dvojnásobok) alebo priamo uhádnuť jej znak (získate štvornásobok). Nie je tu možnosť poliť čiastku, čiže ak sa zmýlite, prídete o všetko a vrátite sa k valcom.

Avalon si zahrajte v online kasíne

Ako sme už spomínali, celkový vizuál nie je vzhľadom na vek automatu až taký ohromujúci, no na druhej strane ide o jednoduchú, ľahko hrateľnú a prehľadnú hru doplnenú o atraktívne bonusy. A to sa nám páči. Vyskúšajte si hrací automat Avalon zadarmo a sami uvidíte, že pri ňom nevypijete len jednu kávu resp. nevyfajčíte len jednu cigaretku.

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming