Big Bounty Bill

Big Bounty Bill


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kalamba
Hraj výherný automat Big Bounty Bill za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kalamba
Téma automatu: Dobrodružný automat
Dátum vydania: November 2019
Valce: 5 valcov, 7 riadkov
Výherné línie: 16 807
Výhernosť (RTP): 97,33%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, respiny, kupovanie freespinov, automatická hra, turbo režim

Divoký západ je symbolom neskrotenej prírody, neohrozených kovbojov a nebezpečných banditov. V období druhej polovice 19. storočia, najmä po občianskej vojne v USA, sa tieto symboly stali neoddeliteľnou súčasťou americkej histórie. Okrem toho, v tomto období vznikali aj prvotné formy zákona a poriadku reprezentované šerifmi, ktorí sa pokúšali udržiavať mier a kontrolu v často nebezpečnom prostredí.

Prestrelka na Divokom západe

Americkým Divokým západom na inšpirovali aj autori hier spoločnosti Kalamba. A rovnako ako tomu bolo napríklad so Sky Hunters alebo Joker Max, skvelú prácu odviedli aj pri online hracom automate Big Bounty Bill. Ten vás zavedie do prašného westernového mestečka, kde sa stanete svedkami stretu kovbojov a banditov. Vaša úloha je jednoduchá. Vyhnúť sa guľkám a ulúpiť čo najväčší balík peňazí.

Big Bounty Bill je netradičný online výherný automat, no to pri hrách od Kalamby nie je žiadna novinka. Je skvelé vidieť, ako autori dávajú veciam nový nádych. Ide o veľmi pútavú hru, ktorá vás rozhodne bude baviť. Slot má v základnej hre 5 valcov a 4 riadky. Počas freespinovej a respinovej hry však hráte až so 7 riadkami. Základná hra ponúka 1 024 výherných línií, no v bonusových hrách sa toto číslo môže vyšplhať až na 16 807. Výherné kombá musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať smerom doprava.

Bonusové funkcie

Na valcoch hracieho automatu Big Bounty Bill sa točia symboly dokonale vystihujúce tému – kovboj, dokonca aj kovbojka, bandita, býk či kôň. Najväčšiu „prestrelku“ v hre spôsobuje prirodzene symbol pištole. Jej význam si vysvetlíme hneď, no ešte predtým vám prezradíme, že na valcoch sa točia aj dva klasické bonusové symboly Wild a Scatter. Wild zobrazujúci sa na druhom, treťom a štvrtom valci síce nevytvára samostatné výherné kombá, ale supluje chýbajúce symboly. Scatter symbolom je chlapík vzbudzujúci rešpekt, čiže zrejme ide o šerifa. Ten sa zobrazuje na prvých troch valcoch a ak sa vám ho podarí vytočiť trikrát, získate dvojnásobok stávky a aktivujete 8 freespinov.

Späť k spomínanej pištoli. Každá vytočená pištoľ natočí hlaveň smerom hore a vystrelí na prvé uzamknuté políčko. Tieto políčka postupne zostreľujete a odomykáte tak ďalšie riadky na valci. Na každom valci potrebujete vytočiť 7 pištolí, aby ste sa dopracovali k hraciemu poľu 5x7 so 16 807 výhernými líniami.

Aby ste si mohli zahrať na takomto rozšírenom hracom poli, musíte buď aktivovať vyššie uvedené freespiny, alebo respiny. Ak by sa vám podarilo vytočiť naraz tri, štyri alebo päť pištolí, získate 3, 5 alebo 7 bezplatných respinov. Podobne ako na dobrodružnom slote Griffin's Quest, aj v hre Big Bounty Bill si môžete cez funkciu Hyper Bonus kúpiť freespiny za vopred stanovený poplatok. Cena sa odvíja od aktuálnej stávky. Na výber máte 8, 15, 20 alebo až 25 voľných pretočení.

Big Bounty Big v kasíne eTipos

Big Bounty Big je dobrodružný online automat, ktorý ponúka celkom solídny výherný potenciál. Určite vám odporúčame si ho vyskúšať najprv zadarmo, pretože zo začiatku je potrebné pochopiť, ako presne fungujú pištole a odomykateľné políčka. No a to zaberie trochu času. Výherný automat Big Bounty Bill nájdete aj v slovenskom online kasíne eTipos, kde si môžete všetko v pokoji vyskúšať. Veľa šťastia!

Kasínové hry od spoločnosti Kalamba nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Kalamba