Griffin's Quest

Griffin's Quest


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kalamba
Hraj výherný automat Griffin's Quest za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kalamba
Téma automatu: Mytologické automaty
Dátum vydania: Jún 2020
Valce: 5 valcov, 4 až 6 riadkov
Výherné línie: 2400
Výhernosť (RTP): 97,52%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, kupovanie freespinov, násobitele výhier, Split Symbols, automatická hra, turbo režim

Mýtické bytosti sa objavujú v mnohých príbehoch, legendách a náboženských textoch. Ponúkajú nám zaujímavý pohľad na to, ako si naši predkovia vysvetľovali svet okolo seba, jeho zákony a fenomény. Vyskytujú sa v rôznych podobách. Od bohov a bohýň, ktorí vládnu svetu a jeho prírodným silám, cez dobrodružných hrdinov a polobohov, až po strašidlá a monštrá, ktoré sú zosobnením zla a strachu.

S mýtickými tvormi sa stretnete aj v online hracom automat Griffin's Quest. Automaty od Kalamba Games sa vyznačujú atraktívnymi bonusmi a ukážkovým grafickým spracovaním. Zvuková stopa so strunovými hudobnými nástrojmi na pozadí dodáva hre takmer filmovú kvalitu. Celá hra je zasadená do pozadia skalnatých hôr so starobylými budovami. Možno sa jedná o bájny Olymp, kto vie?

Až 2400 výherných línií

Výherný automat Griffin's Quest má 5 valcov a vďaka nezvyčajnej skladbe až 2400 výherných línií. Na prvom a piatom valci sa točia 4 symboly, na druhom a štvrtom 5 symbolov a na strednom až 6 symbolov. Výherné symboly na línií musia začínať na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať na susedné valce. V rámci výhernej línie platí vždy iba najvyššia výhra. Výhry na viacerých líniách sa sčítajú. Najvyššiu hodnotu spomedzi obyčajných symbolov má okrídlený lev, a to až 200-násobok stávky. Rovnako ako slot Sky Hunters, aj hrací automat Griffin's Quest si vás získa pestrou ponukou bonusov a špeciálnych funkcií. Nechýbajú Wild symboly, Scatter symboly, násobitele výhier a freespiny, ktoré si môžete aj zakúpiť.

Nečakajte na freespiny, kúpte si ich

Wild symbol sa vyskytuje na všetkých valcoch okrem prvého. Ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Počas freespinov sa zobrazuje s násobiteľom x2 alebo x3. Scatterom je symbol štítu. Sám o sebe dokáže vytvoriť výhernú kombináciu, no ak ho vytočíte aspoň trikrát kdekoľvek na valcoch, aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Ešte predtým sa pred vami objaví veľké bonusové koleso s rôznymi možnosťami vrátane okamžitých výhier, rôznymi počtami freespinov alebo freespinov s Wild násobiteľmi. Automat náhodne vyberie jednu z možností. Počas freespinov vstupuje do hry aj symboly blesku. Vďaka nemu môžete priebežne navyšovať zostávajúci počet voľných pretočení. Čím viac bleskov v rámci jedného freespinu vytočíte, tým viac si ich pripíšete na konto. Za 5 bleskov získate ďalších 10.

Podobne ako na dobrodružnom slote Caribbean Anne, aj v hre Griffin's Quest si môžete kúpiť freespiny za vopred stanovený poplatok. Cena sa odvíja od aktuálnej stávky. Na výber máte:

  • 8 freespinov + Wild násobiteľ x2
  • 12 freespinov + Wild násobiteľ x2
  • 12 freespinov + Wild násobiteľ x3
  • 20 freespinov + Wild násobiteľ x3

Všetky symboly, okrem Wildu, Scatteru a blesku, sa môžu na valcoch objaviť zdvojené alebo strojené. Tieto symboly sa počítajú ako 2 alebo 3 rovnaké symboly na valci. Ide o bonusovú funkciu Split Symbols.

Vyskúšajte hrací automat Griffin's Quest zadarmo

Online hracie automaty od výrobcu Kalamba si môžete zahrať úplne zadarmo bez akéhokoľvek rizika vo forme demoverzie. Sami zistíte, ktorý slot vám najviac vyhovuje a ten si potom môžete roztočiť naostro. Hrací automat Griffin's Quest nájdete aj v ponuke slovenského kasína eTipos.sk. Hru si tu samozrejme môžete vychutnať aj na svojom mobile cez responzívny web kasína, alebo v mobilnej apke.

Kasínové hry od spoločnosti Kalamba nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Kalamba