Blazing Bull

Blazing Bull


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kalamba
Hraj výherný automat Blazing Bull za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kalamba
Téma automatu: Automaty so zvieratami, divoký západ
Dátum vydania: Marec 2020
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 4096
Výhernosť (RTP): 97,42 %, v režime hyperbonus 98,04 %
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, kupovanie freespinov, násobitele výhier, automatická hra, turbo režim

4 096 ciest naprieč Divokým západom

Na trhu kasínových hier nájdeme mnoho automatov s témou amerického Divokého západu. Či už dobrodružne ladených, alebo so zameraním na divoko žijúce zvieratá drsnej americkej prírody. Eagle Riches či Buffalo Blitz sú medzi hráčmi stále vyhľadávané tituly. Výherný automat Blazing Bull si vás okrem témy získa aj vďaka jeho prepracovaným funkciám, vďaka čomu vydržíte pri hraní veľmi dlho.

Online sloty od Kalamba Games si získavajú priazeň mnohých mladých hráčov. Ich grafické prevedenie a inovatívne bonusy vyvolávajú čoraz väčší záujem. A taká je aj hra Blazing Bull. Ide o 6-valcový online automat so 4 riadkami a 4 096 výhernými líniami, pričom výherné kombinácie platia zľava doprava. Valce sú plné rôznych duchovných zvierat inšpirovaných kultúrou domorodcov Severnej Ameriky. Symboly vlka, medveďa, orla, pumy, medveďa alebo byvola dopĺňajú klasické kartové znaky. Najhodnotnejším symbolom je byvol, za ktorý získate 30, 60, 12, 200 alebo 300-násobok stávky. Pri zvieratách vám na výhru stačia len dva symboly v rámci línie.

Štedrá bonusová ponuka

Na hracom automate Blazing Bull nájdete až 3 druhy Wild symbolov. Obyčajný a ďalšie dva s násobiteľmi x2 alebo x3. Vo všetkých troch prípadoch ide o klasického žolíka, čiže doplní alebo rozšíri výhernú kombináciu. Multiplikačná funkcia vynásobí výhru daným násobiteľom.

Online slot Blazing Bull má taktiež 2 druhy Scatter symbolov – zlatá minca a strieborná minca. Nad valcami sú umiestnené dva merače – jeden vľavo pre zlatú mincu s násobiteľom x3 a jeden vpravo pre striebornú mincu s násobiteľom x2. Do oboch meračov sa zaznamenáva každý obyčajný spin. Takto si môžete priebežne zvyšovať počet freespinov, ktoré aktivujete po zobrazení minimálne 3 symbolov zlatej resp. striebornej mince. Na navýšenie merača o 1 freespin pri zlatej minci potrebujete 33 klasických spinov, pri striebornej minci 15 klasických spinov. Merač zlatej mince začína na 9 freespinoch a končí na 30. Merač striebornej mince začína na 7 freespinoch a končí na 20.

Pokiaľ by sa vám nedarilo vytočiť 3 zlaté alebo strieborné mince na aktiváciu freespinovej hry, nezúfajte. Ak ste už hrali niektorý z automatov od Kalamba Games, napríklad taký Sky Hunters, určite poznáte špeciálnu funkciu Hyperbonus. Slúži na nákup freespinov za vopred stanovený poplatok. Je na vás, či si vyberiete 7 alebo 15 voľných pretočení s násobiteľom x2, resp. 12 alebo 20 voľných pretočení s násobiteľom x3.

Blazing Bull v eTipose aj s Jackpotmi

Blazing Bull je neuveriteľne zábavný online automat, ktorý kombinuje niekoľko jedinečných bonusových funkcií pre vzrušujúci online herný zážitok. Vyskúšajte si ho aj vy v slovenskom online kasíne eTipos.sk. Zvyčajne, keď je na slote množstvo funkcií, hra môže byť trochu komplikovaná a mätúce, ale v tomto prípade to tak nie je. Na automate Blazing Bull je hranie celkom jednoduché.

Kasínové hry od spoločnosti Kalamba nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Kalamba