Eagle Riches

Eagle Riches


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Eagle Riches za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automaty so symbolmi zvierat
Dátum vydania: December 2019
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95,73%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Poklady Divokého západu na valcoch automatu

Autori hier z o spoločnosti Red Tiger sú známi tým, že ich produkty sú inovatívne, originálne a nevšedné. Jednoduchých online hracích automatov v ich portfóliu nenájdeme veľa. No online slot Eagle Riches do tejto kategórie spadá. Ak ste ho ešte nehrali, nech sa páči, tu je k nemu pár dôležitých informácií.

Online výherný automat Eagle Riches sa podobne ako hra Hunter's Spirit odohráva na scenérii legendárneho Divokého západu. Skladá sa z 5 valcov, 4 riadkov a až 40 fixne stanovených výherných línií. Kombinácia je výherná v takom prípade, ak začína na prvom valci zľava a neprerušovane pokračuje smerom doprava. Spoločnosť vám budú robiť symboly zvierat, ktoré prostredie Divokého západu charakterizujú – puma, baran, vlk, bizón a orol. „Živočíšne“ prvky podobne ako v inej hre z prostredia americkej prírody - Buffalo Blitz, dopĺňajú kartové znaky 10, J, Q, K a A. Spomedzi všetkých má najvyššiu hodnotu práve orol bielohlavý. A ako iste viete, tento dravý vták je aj symbolom Spojených štátov amerických. Získať za neho môžete 16, 160, 320 a 800-násobok stávky.

Vyhrajte viac pomocou bonusových vlastností Orla

Orol zohráva v hre ešte niekoľko užitočných úloh, z čoho plynú isté bonusové možnosti:

  • Orlí tieň – orol náhodne preletí pozdĺž celým automatom a zamení symboly tak, aby vám poskytol atraktívnejšie výherné kombinácie.
  • Orlie spiny – sú v podstate freespiny. Scatter symbol nazvaný ako „orlie spiny“ sa objavuje na prvom, treťom a piatom valci. Pokiaľ sa vám na nich zobrazí, získate 10 voľných pretočení. Tu dochádza k aktivácii funkcie „orlí tieň“ oveľa častejšie ako v základnej hre. Počas freespinovej hry je možné opätovne získať ďalšie a ďalšie voľné pretočenia.

Eagle Riches aj s progresívnymi Jackpotmi nájdete v kasíne

To je z primárnej bonusovej ponuky online slot Eagle Riches všetko, no je tu ešte jedna vedľajšia bonusová hra – Progresívne Jackpoty. Hodnoty oboch Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop – vidíte v ľavej časti obrazovky. Aby ste tučný Jackpot získali, musí sa na valcoch objaviť 3x jeho symbol. Všetko závisí od náhody a šťastia.

Ak máte radi zvieratá točiace sa na valcoch, divokú prírodu amerického západu a uprednostňujete skôr jednoduchšie automaty, Eagle Riches je pre vás ideálnou a príjemnou voľbou. Hru si viete zahrať v slovenskom online kasíne Niké.sk a ikonického orla ponaháňať aj cez mobil.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger