Buffalo Blitz

Buffalo Blitz


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Buffalo Blitz zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne Fortuna.
Hraj výherný automat Buffalo Blitz za reálne peniaze v kasíne Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Automaty so zvieratami
Dátum vydania: 07/2016
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 4 096
Výhernosť (RTP): 95,96 %
Volatilita: Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Free spiny, Stacked Wild symbol, Scatter symbol

Kedysi dávno, keď ešte dnešnému územiu severnej ameriky nevládli ľudia, boli vládcami prérie bizóny. Obrovské stáda majestátnych zvierat vzbudzovali rešpekt a pre mnohých domorodých obyvateľov stelesňovali priam božské stvorenia. V online hracom automate Buffalo Blitz od Playtechu sa do týchto čias vrátite a ak veľký Manitou požehná, odnesiete si na obrovskom chrbte bizóna poriadnu sumu peňazí.

Trúfate si stať sa kráľom prérie?

Automaty so zvieracou tematikou už dnes majú online kasína vo svojej ponuke pomerne často, no bizóny hrajú hlavnú úlohu len veľmi zriedka. Preto si pri tomto automate môžete vychutnať troška originálnejšiu atmosféru ako inokedy.

Nebude to však len nevšednosťou témy, tento online slot sa bežnému priemeru vymyká aj z iných dôvodov. Má totiž 6 valcov, 4 riadky a aj s výhernými líniami je to iné. Playtech sľubuje až 4096 možostí na výhru, teda ide o nelíniový automat. Museli byť v tom byť už naozaj nejaké šamanské čary, aby ste si nič neodniesli.

Bonusy zo starých dobrých čias

Výhry však nemusíte nechať len na Manitoua a šťastie. Pomôžu vám aj bonusové funkcie. Tých síce nie je veľa a na rovinu treba povedať, že originalitou sa tiež nevyznačujú, no výhry vďaka nim bývajú naozaj štedré.

Základom je osvedčená dvojica Wild a Scatter symbolov. Wild symbol je v Buffalo Blitz žolíkom, ktorý vám pomôže nahradiť akýkoľvek symbol na nevýhernej línii. Počas freespinov má Wild symbol navyše tú moc, že každú takúto výhru dosiahnutú pomocou Wild symbolu vynásobí náhodným násobiteľom od x2 až po x5. Dajú sa tak vyhrať poriadne mastné sumičky.

Aby ste sa však do hier s voľnými pretočeniami dostali, budete potrebovať Scatter symbol, respektíve minimálne 3 tieto symboly a to kdekoľvek na valcoch. Od počtu scatterov na hracej ploche závisí aj počet voľných spinov. Ak sú na valcoch 3 symboly získate 8 hier zdarma, ak 4 symboly tak 15 hier zdarma, za 5 symbolov už je to 25 freespinov a 6 scatterov vás pošle do 100 voľných pretočení. Wild symbol sa vo freespin móde zobrazuje iba na valcoch 2 až 6, jeho výhodnosť sme však už spomínali.

Zahrajte si automat Buffalo Blitz zadarmo

Tak čo? Máte chuť na jednoduchý automat, ktorý nekľučkuje, nezdržuje, ale ponúka rýchle a pohodlné hranie? Váhate? Tak si ho skúste najprv zahrať zadarmo napríklad vo Fortuna kasíne a uvidíte, či vám táto hra sadne. My vám však garantujeme, že naháňať sa po prérii za výhrami vie byť poriadna zábava.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Playtech