Hunter´s Dream 2

Hunter´s Dream 2


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Hunter´s Dream 2 za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: e-gaming
Téma automatu: Lovecká téma so symbolmi zvierat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 97 %
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, funkcia autoplay, free spiny, multiplikátor, lepivé symboly v režime free spins

Klasika z herní v online podobe

V dnešnej našej recenzií sa budeme venovať výhernému automatu, ktorý budú poznať mnohí hráči z kamenných herní. Ide o automat Hunter´s Dream 2, za ktorého vznikom stojí spoločnosť E-gaming. Podobne ako na Ide o hrací automat na loveckú tematiku so skvelou grafikou a zvukovými efektami. Podobne spracovanú tému sme už videli aj pri SYNOT hrách ako Buffalo Hunt alebo Hunter's Spirit.

Hracia plocha tohto dobrodružného slotu pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línií. Výhru tu zaznamenáte, ak vytvoríte výhernú kombináciu pozostávajúcu z minimálne dvoch alebo viacerých totožných susediacich symbolov na niektorej z výherných línií. Výherné kombinácie sa počítajú smerom zľava doprava, pričom vyplatená je vždy len najvyššia výhra z výhernej kombinácie na danej línii. Počas hrania tu narazíte na 10 bežných symbolov a dva špeciálne. Desiatku symbolov predstavujú bežné symboly s nižšími a vyššími hodnotami. Menšie výhry vám prinesú kartové znaky (9, 10, J, Q, K, A) a naopak vyššie výhry si pripíšete po vytvorení výhernej kombinácie zo symbolov orla, bizóna, vlka či lovca.

Aké bonusy ponúka automat Hunter´s Dream 2?

Väčšina kasínových hráčov si vyberá hracie automaty podľa toho, či sú v nich zakomponované aj špeciálne funkcie a bonusy. Našťastie, takéto „vylepšováky“ nechýbajú ani v slote Hunter´s Dream 2, O bonusy sa postarajú dva tradičné špeciálne symboly, ktorými sú Wild a Scatter. Divoký Wild symbol tu znázorňuje „OHEŇ“ a nahrádza všetky symboly chýbajúce do výhernej kombinácie s výnimkou symbolov Scatter. To však nie je od symbolu ohňa všetko. Ak sa stane súčasťou výhernej kombinácie získate automaticky dvojnásobnú výhru. Druhý špeciál v podobe Scatteru sa na valcoch objavuje ako „LOVECKÁ CHATA“, no vytočiť si ho môžete len na druhom, treťom a štvrtom valci. V prípade, že sa tieto symboly zjavia po zatočení na všetkých týchto troch valcoch, obdržíte 10 pretočení zadarmo. Navyše ak v bonusovej hre s free spinmi vytvoríte výhernú kombináciu, tak všetky symboly, ktoré ju vytvorili, zostanú prilepené na svojich miestach aj pri ďalšom roztočení valcov. Symboly zostanú prilepené až do vtedy, pokiaľ budete vytvárať ďalšieho výherné kombinácie alebo rozširovať už tie existujúce. Rovnako skvelou vlastnosťou je aj to, že 10 free spinov nemusí byť vôbec konečný počet, keďže aj v bonusovej hre si môžete vytočiť ďalšie voľné zatočenia. Tak čo, aké bonusy si idete uloviť?

Zahrajte si obľúbený lovecký automat v online kasíne

Po zahraní automatu Hunter´s Dream 2 nám je už jasné, prečo ide o takú vyhľadávanú hru. Kreslená grafika, jednoduché ovládanie, dva štedré bonusy a hlavne neuveriteľne vyvážená hrateľnosť. Toto všetko vystihuje tento skvelý automat, ktorý si môžete zahrať kedykoľvek, napríklad aj v kasíne SYNOT TIP online. Prajeme vám príjemnú zábavu.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od e-gaming