Buffalo Hunt

Buffalo Hunt


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Buffalo Hunt za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Automaty so zvieratami
Dátum vydania: Október 2020
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 1024
Výhernosť (RTP): 96,06%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobiteľ výhier, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Lov sa začal

Severná Amerika je, alebo teda skôr bola jedným z najbohatších kontinentov, čo sa týka voľne žijúcich zvierat. Po rozľahlých prériách a hlbokých lesoch sa preháňali majestátne byvoly, pumy, vlky, medvede, nad ktorými krúžili ikonické orly bielohlavé. Spoločnosť Synot Games vás prostredníctvom online hracieho automatu Buffalo Hunt pozýva podobne ako pri automate Hunter's Spirit na dobrodružnú expedíciu a vzrušujúci lov práve do týchto končín.

Buffalo Hunt je výherný online automat s 5 valcami a 4 riadkami. Čo je úžasné, loviť výherné kombinácie môžete až na 1024 výherných líniách. Kombinácia je výherná vtedy, ak sa skladá minimálne z troch rovnakých symbolov, začína na valci úplne vľavo a pokračuje neprerušovanie smerom doprava. Autori sa celkom pekne vyhrali aj s vizuálom, hudbou a zvukovými efektmi. Točenia sú sprevádzané príjemnou melódiou do ktorej sa ozývajú i indiánske bubny. Niečo podobné sme už počuli pri hre Buffalo Blitz od Playtech. Jednotlivé symboly zvierat (byvol, vlk, puma, medveď, orol) pôsobia na valcoch živo a dokonale vás vtiahnu do deja. Keď je zviera súčasťou výhernej kombinácie, začne vydávať zvuk (revať, zavýjať, dupotať, atď).

Bonusová pomoc pri love

Okrem už spomínaných divokých zvierat sa na valcoch (druhom, treťom a štvrtom) objavuje aj indiánsky náčelník. Je Wild symbolom a v prípade potreby nahradí chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Ďalej je tu Scatter symbol v podobe zlatej mince s prekríženými puškami. Vďaka nemu prekĺznete do hry s voľnými pretočeniami. Za zobrazenie 3, 4 alebo 5 zlatých mincí obdržíte 8, 15 alebo 20 freespinov. Po vytočení ďalších 2 zlatých mincí počas freespinovej hry získate navyše 5 voľných pretočení. Ak je indiánsky náčelník ako Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie v rámci freespinu, výhru násobí x2 alebo x3. Po zisku každej výhernej kombinácie môžete zvážiť, či zariskujete a aktuálne výhru niekoľkokrát zdvojnásobíte. Ak si trúfnete ísť do rizika, po zakliknutí funkcie Gamble (Risk) sa presuniete do novej obrazovky, kde musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip výhru automaticky zdvojnásobí, po nesprávnom o ňu prídete.

Buffalo Hunt na eTipose aj s progresívnymi Jackpotmi

Online hrací automat Buffalo Hunt má v online kasíne eTipos zabudované aj platformové Jackpoty. Progresívne Jackpoty sú rozdelené do troch atraktívnych kategórií – Gold, Silver a Bronze. Ich hodnoty sú zobrazené priamo nad valcami. Aby ste získali niektorý z Jackpotov, záleží iba od náhody. Buffalo Hunt ponúka hráčom dostatok kvalitného obsahu – atraktívny dizajn i bonusové vlastnosti. Na svoje si prídu začínajúci, ale i o niečo skúsenejší hráči. Vďaka technológii HTML5 je automat možné hrať na všetkých dostupných platformách - na počitači, tablete ale i na mobile. Vyskúšať si ho môžete úplne zadarmo napriklad na etipos.sk.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games