African Sunset 2

African Sunset 2


Hodnotenie od Grisio VIP Club GameArt
Hraj výherný automat African Sunset 2 za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: GameArt
Téma automatu: Automat so symbolmi afrických zvierat
Datum vydania: Október 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 15
Výhernosť (RTP): 96,05 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, kupovanie freespinov, vylepšenie symbolov, automatická hra

Dobrodružstvo na africkej savane

Online výherný automat African Sunset 2 od GameArt vás virtuálne zavedie na najsuchší kontinent našej Zeme. Preskúmajte africkú savanu a pozorujte majestátne levy, žirafy, nosorožce, zebry a západ slnka na tomto vzrušujúcom slote bez toho, aby ste opustili pohodlie svojho domova.

African Sunset 2 je 5-valcový hrací automat s 3 riadkami a 15 fixnými výhernými líniami. Rovnako ako napríklad na slote Hunter's Spirit, aj tu platia výherné kombinácie v jednom smere zľava doprava. Musia začínať na prvom valci zľava a bez prerušenia smerovať opačným smerom.

Pohľad na výhernú tabuľku online slotu African Sunset 2 je veľmi príjemný. Okrem klasických kartových znakov sa na valcoch točia aj typické africké zvieratá – levy, zebry, žirafy a nosorožce. Najvyššiu hodnotu má, ako inak, kráľ zvierat. Za 5 symbolov leva získate až 1000-násobok stavenej sumy. Pokiaľ ste už prišli do kontaktu s nejakými automatmi od GameArt, určite nám dáte za pravdu, že sú vždy niečím výnimočné. Konkrétne máme na mysli bonusy a špeciálne funkcie. Aj African Sunset 2 je z tohto aspektu výnimočný. Hneď si aj vysvetlíme prečo.

Ako vylepšiť symboly

Strom so západom slnka na pozadí je Wild symbolom a zároveň aj Scatter symbolom. Plní teda dve funkcie. Ako divoký symbol v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Jeho druhou funkciou je aktivácia voľných pretočení. Získate ich vtedy, ak tento symbol vytočíte minimálne 3x kdekoľvek na valcoch. Za 3 Scatter symboly dostanete 8, za 4 je to 10, no a za 5 dokonca 12 freespinov. V priebehu hry s voľnými pretočeniami zbierate okrem výhier aj symbol stromu, ktorého počítadlo je umiestnené nad valcami. V prípade, že sa vám počas aktívnych freespinov podarí vytočiť tento symbol 5x, získate 3 ďalšie freespiny. Okrem toho automat symboly s najnižšou hodnotou vylepší a zmení ich na Wild symboly.

Nečakajte na freespiny, kúpte si ich

Niekedy je čakanie na zisk freespinov únavné a zdĺhavé. Autori hry African Sunset 2 vyriešili aj tento problém. Freespiny si môžete kúpiť. Áno, čítate správne. Samozrejme, nie je to lacný špás. Za hru s 8 voľnými pretočeniami zaplatíte 100-násobok stávky, hra s 10 voľnými pretočeniami vám strhne 200-násobok a po kúpe hry s 12 voľnými pretočeniami prídete o 400-násobok aktuálnej stávky.

Online automat African Sunset 2 v kasíne eTipos.sk aj zadarmo

Teraz vám už nič nebráni vydať sa naprieč africkou savanou a aspoň virtuálne sa dotknúť vzrušujúceho safari. Výherný online automat African Sunset 2 si môžete vyskúšať aj zadarmo v online kasíne eTipos.sk. V demoverzii však nemôžete získať niektorý z troch progresívnych jackpotov tohto kasína.

Kasínové hry od spoločnosti GameArt nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od GameArt