Mountain Legends 2

Mountain Legends 2


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Mountain Legends 2 za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-gaming
Téma automatu: Automat so zvieratami
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, respin, automatická hra

Staňte sa súčasťou legendy v najnovšom pokračovaní dobrodružstva Mountain Legends 2 od e-gaming, kde každý spin vás môže priblížiť k pokladom skrytým v divokej a nespútanej prírode. Pripravte sa na cestu cez hlboké lesy a strmé horské štíty, kde na každom kroku číhajú tajomstvá a nečakané výhry. Tento hrací automat so zvieratami kombinuje krásu divočiny s napätím a ponúka jedinečný zážitok, ktorý je teraz dostupný na dosah vašich rúk, či už na počítači alebo v mobilnej verzii.

Grafika a skladba

Keď otvoríte výherný automat Mountain Legends 2, ocitnete sa v úplne inom svete. Grafika hry je ako pekná pohľadnica z hôr. Sýte farby lesa, skál a zvierat sú tak živé, že máte pocit, akoby ste mohli počuť šum lesa a volanie divokej prírody. Hra vás vtiahne a nechá vás zabudnúť na všedný deň. Je to ako malý únik do prírody.

Mountain Legends 2 má rozloženie, s ktorým sa ľahko pracuje – 5 valcov a 4 riadky. Áno, je tu o jeden riadok viac ako v predošlej verzii Mountain Legends 1. S 20 výhernými líniami to nie je príliš komplikované, ale ani príliš jednoduché. Je to tak akurát, aby ste sa mohli tešiť z hry a mali šancu na peknú výhru. Všetko je navrhnuté tak, aby ste sa nemuseli trápiť s nezrozumiteľnými pravidlami a mohli sa sústrediť len na točenie valcov.

Hra je priamočiara a ľahko pochopiteľná. Princíp výhier je zrozumiteľný aj pre tých, ktorí sa s automatom stretávajú po prvý raz. Aby ste v online slote Mountain Legends 2 dosiahli výhru, musíte na výhernej línii naskladať rovnaké symboly, začínajúc od prvého valca na ľavej strane a pokračujúc doprava. Výhry z viacerých výherných línií sa sčítavajú, čo umožňuje získať slušné výhry v jedinom točení.

Bonusové vlastnosti automatu

Hoci bonusových prvkov v automate Mountain Legends 2 nie je až tak veľa, majú všetko, čo potrebujete na skvelú zábavu a pocit spokojnosti. Wild symbol v tomto automate je tromfom vo vašom rukáve. Keď sa tento symbol objaví tam, kde práve potrebujete doplniť chýbajúci kúsok do výhernej kombinácie, nielenže doplní chýbajúce miesto, ale ako bonus zdvojnásobí vašu výhru. Tento malý, ale významný detail, môže zmeniť celú hru a z malých výhier urobiť veľké.

Scatter symbol je kľúčom k otvoreniu dverí k bonusovej hre s freespinami. Ak sa vám podarí vytočiť tento symbol na valcoch 2, 3 a 4, odmenou vám bude 10 voľných pretočení. A to ešte nie je všetko. Keď sa vám podarí počas týchto pretočení získať výhernú kombináciu, získate ďalší respin úplne zdarma. Vďaka tejto "sticky respin" funkcii, ktorá je známa aj z prvej verzie automatu Mountain Legends, ostanú výherné symboly zafixované, zatiaľ čo zvyšné sa opäť roztočia, čím sa vám naskytá šanca na ešte väčšie výhry.

Vyskúšajte si Mountain Legends 2 zadarmo

Online hrací automat Mountain Legends 2 je pravým dobrodružstvom pre všetkých, ktorí hľadajú vzrušenie spojené s príbehmi z hlbokých lesov a vysokých hôr. Bonusové funkcie dodávajú hre extra rozmer a zvyšujú šance na atraktívne výhry. A čo je najlepšie, Mountain Legends 2 ponúka možnosť vyskúšať si všetku túto zábavu bez rizika v demoverzii. A ak to chcete roztočiť naostro, stačí prejsť do online kasína DoubleStar a tento šikovný automat si vyhľadať v bohatej ponuke hier.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od e-gaming