e-gaming automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty e-gaming

E-gaming je veľmi dobrý príklad toho, že aj z našich končín je možné vybudovať firmu s celosvetovým uplatnením. Spoločnosť e-gaming síce sídli v Prahe, ale jej záber je naozaj globálny. Do gamblingového biznisu firma vstúpila v roku 2005 a dnes už patrí medzi najsilnejších hráčov nielen na domácom českom trhu. Svoje služby aj produkty úspešne prevádzkuje vo viacerých krajinách. K špičke patrí aj na Slovensku, v Španielsku, Rumunsku, Macedónsku, Belgicku, Srbsku a latinskoamerických krajinách - Mexiku, Paname a Kolumbii.

Pilierom biznisu je pre e-gaming ich vlastný, in house vyvinutý herný systém Multi-Lotto Server Based Gaming (SBG). Moderný, spoľahlivý a bezpečný systém je plnohodnotne integrovaný s pokročilým on-line technológiami súčasnosti. Vďaka tomu si hráči môžu vychutnávať všetky výhody online hrania aj v kamenných herniach a kasínach. Podporuje simultánnu hru pre viacerých hráčov (multiplayer) a integrované sú aj progresívne jackpoty. Samozrejmosťou je okamžitý prístup ku každej hre z ich portfólia. Nechýbajú video sloty, kartové hry, obľúbený video poker či AWP.

E-gaming samozrejme zachytil aj trend presunu kasín a herní do online priestoru a vytvoril vlastný online gamingový systém. Už od začiatku roku 2015 funguje online ich herná platforma, ktorá má základy práve v systéme Multi-lotto SBG.

Nie je to však iba o kasínovom systéme. Spoločnosť aj pre online platformu poskytuje vlastné, interne vyvíjané hry (najmä online automaty). Stretnúť sa s nimi môžete v popredných kasínach po celej Európe, ale aj Ázii a Južnej Amerike. K tým hrám, ktoré by ste určite nemali obísť a naozaj vám ich odporúčame vyskúšať, patria After Dark, Nightmare Squad, či Pirate Adventures.

E-gaming patrí medzi moderné spoločnosti, ktoré radi prinášajú inovácie a my sme radi, že sa objavili aj na Slovenskom online trhu. Veríme, že čoskoro pribudne v kasínach viacero ich zaujímavých hier.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
Kajotwin Vstupný bonus: 777 EUR Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj