Multiplay Hot

Multiplay Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Multiplay Hot za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: e-gaming
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, multiplikátor výhier, automatická hra

4-valcový automat Multiplay Hot

Hry od spoločnosti E-gaming sú ako na hojdačke. Vývojári buď zhotovia úplne jednoduchý a klasický automat postavený na ovocnej téme, alebo si dajú záležať a v ich ponuke sa objaví aj modernejší kúsok s príbehom ako napríklad strašidelný After Dark. To nie je žiadna výčitka, skôr naopak. Z hráčskeho pohľadu túto variabilitu oceňujeme. Pokiaľ teda z času na čas presedláte na klasické ovocné automaty, nasledujúce riadky, ktoré sú venované recenzii online hracieho automatu Multiplay Hot, sú adresované práve vám. Čo všetko tento klasický slot ponúka?

Pokiaľ by od nás niekto chcel, aby sme vytvorili asociáciu na jednoduchý ovocný automat, odpovedali by sme Multiplay Hot. Ide totiž o nenáročný slot s ešte jednoduchšou hrateľnosťou. A pokojne by sa mohol stať ideálnym odrazovým mostíkom pre neskúsených hráčov. Nenájdete na ňom žiadne komplikované bonusy, za ktorými sa niektorí vývojári kasínových hier tak radi naháňajú.

Výherný automat Multiplay Hot je vytvorený zo 4 valcov, pričom na každom jednom sú 3 symboly. Dovedna hráte na 20 výherných líniách, na ktorých výherné kombinácie platia zľava doprava. Musia pozostávať z troch alebo štyroch rovnakých symbolov a susediť vedľa seba. V prípade viacerých výherných kombinácií na viacerých líniách sa všetky výhry automaticky sčítavajú. Ak sa vám zdá 20 paylines akosi málo, vyskúšajte si napríklad automat 243 Crystal Fruits, kde vám hlavu pomotá až 243 výherných ciest.

Wild symbol s násobiteľom výhier

Matematika výhier na 4-valcovom automate je ľahká. Výhry sú na Multiplay Hot rozdelené do dvoch kategórií. Záleží, či výhernú kombináciu vytvoria tri alebo štyri symboly. Symbolmi s nižšími odmenami sú BAR-y, čerešne, citróny, pomaranče a slivky. Napríklad za tri symboly BAR-u získate len návrat stávky, za štyri dvojnásobok. Pri ostatných spomenutých symboloch ide buď o návrat stávky, alebo 4-násobok. Viac dosiahnete so zvyšnými symbolmi, ktorými sú hrozná, melóny a červené sedmičky. „Hroznová“ výherná kombinácia vás odmení 4- a 40-násobkom stavenej sumy, kombinácia výhier z melónov prideľuje 6- a 60-násobok stávky, no a sedmička dokonca 16- a 160-násobkom.

Okteto symbolov dopĺňa jediný bonusový symbol v hre a tým je Wild symbol. Vystupuje ako žolík, čiže v prípade „diery“ vo výhernej kombinácii doplní chýbajúci symbol. No ukrýva v sebe ešte jednu špeciálnu vlastnosť, s ktorou ste sa mohli stretnúť aj na online slote Multi Diamonds 81. Ak je súčasťou výhernej kombinácie, dokáže všetky výhry niekoľkokrát znásobiť. Hodnota multiplikátora závisí od toho, koľkokrát sa Wild symbol objavil vo výhernej kombinácii. Jeden divoký symbol násobí výhru x2, dva divoké symboly x4, tri divoké x8.

Multiplay Hot v kvalitných kasínach aj zadarmo

Poviete si, a to je všetko? No áno, na online výhernom automate už viac bonusov nenájdete. Ak sa však rozhodnete zahrať si ho v slovenskom Doublestar online kasíne, môžete získať niektorý z troch platformových progresívnych Jackpotov – Gold, Silver a Bronze. Hodnoty všetkých troch neustále narastajú a vidíte ich hore nad valcami. Aby ste niektorý získali, záleží iba od šťastia. A to predsa býva vrtkavé.

Online hrací automat Multiplay Hot vám hlavu určite nepomotá a princíp jeho hrania veľmi rýchlo pochopia aj hráči s menej skúsenosťami. Je to jednoduchý a rýchly hrací automat, s jednoduchým bonusom, pri ktorom si zaručene oddýchnete. Aj preto sa často umiestňuje medzi najhranejšími ovocnými hrami v mnohých kasínach. Ak by ste predsa len do neho nechceli ísť naostro, využite možnosť demoverzie.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming