Multi Diamonds 81

Multi Diamonds 81


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Multi Diamonds 81 za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Automaty plné pokladov
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 96%
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, multiplikátor výhier, automatická hra

Jednoduchý a rýchly Multi Diamonds 81

Multi Diamonds 81 je 4-valcový výherný automat s 3 riadkami, ktorý skonštruovala spoločnosť Kajot Games. Ide o podobný koncept ako ich hry Joker 81, Simply the Best 81 či Multi Vegas 81 len s tým rozdielom, že na ňom nenájdete symboly ovocia ale nablýskané diamanty. Hra vsádza na jednoduchosť a tak hráčom ponúka iba jeden bonusový symbol. Oplatí sa ho aspoň vyskúšať?

Ako vyhrať 160-násobok stávky

Tí bystrejší určite hneď pochopili, s koľkými výhernými líniami sa na online automate Multi Diamonds 81 hrá. Spolu ich je teda 81 a aby bola kombinácia výherná, musí pozostávať z troch alebo štyroch rovnakých symbolov, začínať na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. Spoločnosť vám budú robiť rôzne luxusné symboly vrátane trblietavých drahých kameňov. Symbolmi s nižšími odmenami sú oranžový, modrý, zelený, červený a fialový drahokam. Oveľa vyššie odmeny prináša fialová ľalia v heraldickom prevedení. Dostať za ňu môžete 4- a 40-násobok stávky. Ešte viac dostanete za hviezdu a to 6- alebo 60-násobok stavenej sumy. Nad všetkými symbolmi vyčnieva Sedmička, za ktorú dostanete odmenu v hodnote 16- a 160-násobku stávky.

Wild doplní chýbajúci symbol a výhru znásobí

Jediným bonusovým symbolom na automate Multi Diamonds 81 je Wild symbol označený ako „Multi Wild“. Okem toho, že je žolíkom a supluje chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii, podobne ako v hre Multi 5 od e-gaming dokáže celú výhru znásobiť. Pokiaľ je súčasťou výhernej kombinácie jeden Wild symbol, výhra sa vynásobí x2. Ak sú v nej dva Wild symboly, výhra sa násobí x4, no a ak tri, výhra sa navýši osemnásobne. Ak by autori Wild symbol s multiplikátorom výhier do hry nezakomponovali, asi by veľa fanúšikov nezískala. Po istom čase hrania sme si totiž uvedomili, ako výrazne nám v hre chýbal tradičný Scatter symbol, ktorý by aktivoval bonusové kolo s freespinami. Alebo len tá obyčajná a nenápadná funkcia Gamble, pomocou ktorej by sme si niektorú z výhier trúfali ešte viac navýšiť. Žiaľ, nič také tu nie je.

Po grafickej stránke nemáme automatu čo vytknúť. Autori si dali záležať a všetky detaily pekne vyšperkovali a vyblikali. A to doslova. Čo nás však spočiatku vyrušovalo, boli zvuky. Zvukovými efektami je sprevádzané len samotné točenie valcami a získanie výhry. Akonáhle sa valce zastavia, zavládne ticho. Vadilo nám to, a tak sme si radšej po čase všetky zvuky vypli.

Zahrajte si Multi Diamonds 81 v kasíne

Multi Diamonds 81 si môžete zahrať v slovenskom online kasíne na casino.synottip.sk, kde sú v hre aj atraktívne progresívne Jackpoty platformy v 3 úrovniach – Gold, Silver a Bronze. Ich hodnoty priebežne narastajú a uvedené sú priamo nad valcami.

Bonusové suchoty výherného automatu Multi Diamonds 81 v nás zanechali zmätok. Možno sme len očakávali viac ešte pred prvým spustením valcov. Ak však chcete pri hre vypnúť a uprednostňujete rýchlu a ničím nerušenú hru, môže to byť váš favorit. Rovnako ako celý rad iných automatov, aj tento si môžete vyskúšať úplne zadarmo, bez registrácie a nutnosti vkladu peňazí. Ľahko tak zistíte, či vás zaujme a či stojí za to zahrať si ho aj za reálne peniaze.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games