Bad Wolf

Bad Wolf


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Bad Wolf za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Rozprávkové hracie automaty
Dátum vydania: Jún 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, automatická hra

Červená čiapočka na valcoch automatu

Možno nám dáte za pravdu a možno nie, no automaty od českej spoločnosti Kajot vnímame tak, ako by sa ich autorom nechcelo príliš zamýšľať nad nejakým príbehom a inovatívnymi prvkami, ktoré by ich ešte väčšmi okorenili a dodali im silnejšie grády. Väčšina z nich je založená na ovocí a žolíkoch, čo v podstate prezrádzajú aj samotné názvy hier. Teraz sme však narazili na niečo, čo náš názor mierne naštrbilo. Tematický hrací automat Bad Wolf sa vymyká zvyklostiam, je totiž inšpirovaný kultovou rozprávkou o Červenej čiapočke. Na tento nevídaný kúsok sme teda okamžite zaostrili našu pozornosť.

5 valcov, 3 riadky a 10 fixne daných výherných línií. To je štruktúra online hracieho automatu Bad Wolf. Ako obvykle, aj tu na získanie výhernej kombinácie potrebujete vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly v smere zľava doprava so začiatkom na prvom valci vľavo. To ale neplatí pri symbole piknikového košíka, červenej muchotrávky, horárovi a Červenej čiapočke. Na získanie výhernej kombinácie vám stačia aj 2 tieto symboly.

Vyhrávať sa dá cez slušnú porciu bonusov

Aj keď je vlk v rozprávke o Červenej čiapočke v pozícii toho zlého, na automate Bad Wolf vám paradoxne bude pomáhať. Je totiž Wild aj Scatter symbolom súčasne. To v praxi znamená, že ako žolík v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii, za minimálne tri symboly vlka obdržíte okamžitú výhru podľa výhernej tabuľky, no a hlavným bonusom na záver je aktivácia 10 voľných pretočení. Pred štartom freespinovej hry si náhodne vyžrebujete jeden symbol, ktorý bude počas voľných pretočení expandovať. Pokiaľ sa tento symbol pri freespinoch objaví na valcoch v dostatočnom počte, roztiahne sa na všetky tri riadky. A to znamená zisk viacerých výherných kombinácii súčasne. Každý symbol vlka počas voľných pretočení pridá ešte 1 freespin navyše, za vytočenie troch vlkov získate okamžitú výhru a ďalších 10 freespinov.

Ak zvyknete hrávať automaty v kasíne eTipos.sk, tešiť sa môžete aj na platformové progresívne Jackpoty, ktoré sú medzi hráčmi obzvlášť obľúbené. Stav všetkých troch – Gold, Silver, Bronze – vidíte hore nad valcami. Ich hodnoty sú viac než atraktívne. Vyhrať by ich chcel určite každý, no šťastie môže mať len pár jedincov. Budete medzi nimi? Vyskúšajte a možno sa na vás šťastie usmeje práve vtedy, keď si tento online slot zapnete.

Zhrnutie rozprávkového automatu Bad Wolf

Na valcoch automatov sme už videli rozpracované mnohé príbehy - Aladinovu čarovnú lampu, Snehulienku i tri prasiatka. Hra Bad Wolf od Kajot Games na motív Červenej čiapočky je ponorená do temnej nočnej atmosféry kdesi na okraji hlbokého lesa. Počas hrania nebudete počuť žiadnu sprievodnú hudbu, ale iba zvuk valcov a zlovestné vrčanie vlka. Otravovať vás nebudú ani žiadne zdĺhavé animácie. Hra má celkom rýchly spád a čo je dôležité, disponuje viacerými bonusmi. Ak sa nebojíte divokej vlčej svorky a zatúžili ste po nočnej prechádzke lesom, kliknite na www.etipos.sk, kde si slot Bad Wolf jednoducho vyhľadáte. Samozrejme najskôr vyskúšajte demoverziu hry, aby ste sa automatom dokonale oboznámili.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games