Snow Wild and The 7 Features

Snow Wild and The 7 Features


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Snow Wild and The 7 Features za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Rozprávkové hracie automaty
Dátum vydania: Október 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,06%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, re-spiny, koleso šťastia, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Ako by vyzerala Snehulienka v dnešnej dobe?

Hahaha! Už dlho sme sa tak dobre nepobavili pri hraní automatu ako tomu bolo pri online slote Snow Wild and The 7 Features. Naozaj skvostná práca od vývojárov spoločnosti Red Tiger. Tento provider na trhu síce nepôsobí dlho, no má za sebou už desiaty, či stovky kvalitných online hier, ktoré hráči maj[ radi najmä vďaka svojim inovatívnym špeciálnym funkciám. Ak uprednostňujete moderné online automaty pred klasikou, Snow Wild and The 7 Features sa vám bude dozaista páčiť. Prejdite si s nami jeho základné informácie a bonusové špecifiká.

Automat Snow Wild and The 7 Features tvorí 5 valcov, 3, riadky a 20 fixne daných výherných línii. Kombinácia je výherná vtedy, ak minimálne 3 rovnaké symboly začínajú na prvom valci vľavo a pokračujú smerom doprava. Slot s motívom rozprávky Snehulienka a 7 trpaslíkov je podaný v modernom prevedení. Sprevádzať vás bude rocková hudba na pozadí krčmovej vravy. Aj samotné postavičky kráčajú s dobou. Trpaslíci sú potetovaní vrátane Snehulienky. A všetci evidentne obľubujú pivo, čoho dôkazom je aj jeden zo symbolov a tým je krígeľ fajne načapovaného zlatého moku.

Bonusové huncútstva Snehulienky a jej 7 kamošov

Každá z postavičiek má v hre svoju úlohu, ktorá vám prinesie oveľa vyššie výhry ako v rámci základného točenia. Stačí ich len aktivovať. Ako? To si hneď vysvetlíme. Ešte predtým však treba vedieť, že Snehulienka je na slote Wild symbolom, čiže ako žolík supluje chýbajúce symboly výhernej kombinácie. Na automate sa točí symbol Kolesa šťastia, na ktorom sú vyobrazení všetci 7 trpaslíci aj so Snehulienkou. Akonáhle vytočíte koleso 3x, roztočí sa a ručička ukáže na jednu z postavičiek. Zvolená postavička môže:

  • Chľastko – otvorí pivné pípy a niekoľko valcov zaleje pivnými žolíkmi.
  • Zlatko – nad valcami zatrasie vedrom zlatých dukátov, po čom získate náhodnú výhru.
  • Chrapko – chrápaním pomení symboly tak, aby ste dosiahli výhru.
  • Hútaj – z valcov pomocou píly vyreže isté časti a nahradí ich inými symbolmi tak, aby ste niečo vyhrali.
  • Kýchaj – kýchaním spustí re-spiny, čím sa snaží, aby ste dosiahli vyššiu výhru.
  • Blýskavec – má svoju elektrickú gitaru, na ktorej keď začne hrať, do symbolov budú udierať blesky. Tieto symboly sa nahradia novými tak, aby ste získali výhru.
  • Pochábeľ – z valcov ukradne niekoľko symbolov a vymení ich za hodnotnejšie.
  • Snehulienka – pošle 3 čarovné bozky, po čom sa na kolese spustí niekoľko vyššie uvedených funkcií naraz.

Nechýbajú ani populárne progresívne Jackpoty

Online hrací automat Snow Wild and The 7 Features v sebe ukrýva ešte niečo špeciálne - progresívne Jackpoty. Pokiaľ ste sa s nimi ešte pri hrách ako Ra's Legend, Vicky Ventura či Treasure Mine nestretli, vedzte že sú dva. Denný Daily Drop a celkový Mega Drop, ktorých aktuálne hodnoty sú zobrazené v ľavej časti od valcov. Pri dennom Jackpote sa postupne odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa.

Snow Wild and The 7 Features hľadajte na Niké.sk

Moderne ladený rozprávkový slot Snow Wild and The 7 Features je optimalizovaný pre mobilné zariadenia, tablety a perfektne fungujú aj na stolových počítačoch. Hre nemáme čo vytknúť, až na jeden malý detail. Špeciálne vlastnosti jednotlivých postavičiek, ktoré sú zanimované, trvajú príliš dlho a nedajú sa nijako preskočiť. Po čase nám to už trošku liezlo „hore krkom“, no i tak sme sa pri ňom dostatočne zabavili a čo-to pekné aj povyhrávali. Automat nájdete v slovenskom kasíne Niké, kde si ho môžete užiť aj zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger