Goblinions

Goblinions


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Goblinions za reálne peniaze v kasíne EuroGold.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Rozprávkový automat, automat s drahými kameňmi
Dátum vydania: Október 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 95,95 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 88,03% - 97,88%)
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, respiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Roztomilí škriatkovia

Aj vy máte radi príbehy o škriatkoch? Tieto fantastické bytosti, ktoré sú súčasťou mnohých ľudových povestí a bájí, sú známe svojou malou postavou, schopnosťou skrývať sa pred ľudským zrakom a záhadnými schopnosťami. Škriatkovia sú najviac spájaní s prírodou, žijú v lesoch, poliach alebo dokonca v príbytkoch ľudí. Majú rôzne podoby - niektorí môžu byť roztomilí, zatiaľ čo iní dosť zlomyseľní. Na automate Goblinions sa škriatkov obávať nemusíte, pretože vám podobne ako na automate Greedy Goblins veľmi radi pomôžu dopracovať sa k vytúženým výhram.

Online výherný automat Goblinions tvorí ho 5 valcov, 3 riadky a 25 fixne daných výherných línií. To je dostatok priestoru na vytváranie výherných kombinácií, ktoré musia pozostávať z minimálne 3 rovnakých symbolov a začínať na prvom valci zľava.

Táto hra od Synot Games má veľmi príjemný soundtrack, ktorý perfektne zapadá do danej témy. Čo sa týka grafického prevedenia, autori zo Synotu opäť predviedli solídnu prácu. Online automat Goblinions sa zameriava na škriatkov pracujúcich v baniach. Na valcoch sa preto točia symboly lopaty, krompáča, lampáša, či prilby. Spomedzi všetkých obyčajných symbolov má najvyššiu hodnotu vrece s peniazmi. Avšak nejde o nejakú horibilné číslo. 8-násobok stávky získate za 5 týchto symbolov. Automat by týmito výhrami hráčov zrejme príliš nezaujal, ak by nemal v sebe zabudované atraktívne bonusy a špeciálne funkcie.

Sticky Wild Respin a freespiny

Počas hrania online slotu Goblinions je dôležité všímať si dva bonusové symboly. Prvým škriatok a druhým dynamit. Škriatok je Wild symbolom s dvomi špeciálnymi funkciami. Ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii alebo ju rozširuje. Pokiaľ sa na valcoch objavia aspoň dva Wild symboly, aktivuje Sticky Wild Respin, čo v preklade znamená, že sa spustí bezplatný respin so zafixovanými Wildmi. Takto pokračujete dovtedy, kým sa na valcoch neobjaví žiadny nový Wild.

Dynamit je Scatter symbol a objavuje sa na prvom, treťom a piatom valci. Za zobrazenie 3 Scatterov získate bonusovú hru s 10 freespinami. Počas freespinovej hry všetky vytočené Wild symboly zostávajú zafixované na svojich miestach až do posledného freespinu. Po ňom sa vrátite k štandardnej hre. Po každej výhre, ak teda máte radi riziko, môžete siahnuť po funkcii Gamble (Risk). Vďaka nej môžete výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Synot Progressive Bonus

Aj online hrací automat Goblinions vás zapojí do súťaže o progresívny Jackpot od Synot Games, ktorý obsahuje 4 úrovne. Bronzová padá najčastejšie, ale dáva najnižšie odmeny. Ďalšími sú strieborná, zlatá, no a diamantová je najlukratívnejšia, no padá iba občas. Tu však treba dodať, že nie všetky online kasína progresívne Jackpoty od Synotu do hry nasadzujú.

Vyskúšajte si valce automatu Goblinions roztočiť v online kasíne

Výherný automat Goblinions funguje skvele na mobilných zariadeniach (iOS a Android) vďaka modernej technológii HTML5. Pekne spracovaná grafika a animácie určite upútajú vašu pozornosť. A keď do toho prirátame Sticky Wild Respin a freespiny, pri tejto hre môžete stráviť naozaj veľmi dlhý čas. Roztočte valce rozprávkového automatu Goblinions v slovenskom online kasíne Eurogold, alebo si vyskúšajte hru najskôr u nás vo forme demoverzie, zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games