Čert a Káča – Cesta z pekla

Čert a Káča – Cesta z pekla


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat Čert a Káča – Cesta z pekla za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: August 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, bezplatný respin, násobitele výhier, automatická hra

Online výherný automat Čert a Káča – Cesta z pekla vás zavedie do sveta rozprávok a nebezpečných dobrodružstiev. Odvážte sa vstúpiť do temného priestoru plného horiacich pochodní.

Čert a Káča je príbehom od Boženy Němcovej a radí sa medzi kultové české rozprávky. Hubatú Káču a pomýleného Čerta preniesla na valce spoločnosť Tech4bet a to dokonca v dvoch verziách. Pôvodná základná hra Čert a Káča je 3-valcový automat, jeho pokračovanie Cesta z Pekla je už 5-valcová hra. A aký je medzi nimi ešte rozdiel?

Takmer rovnaký ako jeho predchodca

Výherný automat Čert a Káča Cesta z pekla má 5 valcov a 3 riadky. Ponúka 5 fixne daných výherných línií, čo je rovnaký počet ako v predošlej 3-valcovej verzii. Podobne je to aj so skladaním výherných kombinácií. Musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať smerom doprava. Navlas rovnaké sú aj jednotlivé symboly. Aj v tejto verzii sa na valcoch točia kartové znaky J, Q, K, A, ďalej karty, vidly, meč, Princezná, Vojak, Káča a Čert. Pohľad na výhernú tabuľku je však oveľa príjemnejší ako v predchádzajúcej verzii. V pôvodnej hre Čert a Káča ste napríklad za dva symboly čerta získali 8-násobok stávky a za tri 100-násobok. V 5 valcovej edícii za neho dostane 8, 16, 128 a 500-násobok stávky.

Nielen symboly, ale aj grafické prevedenie, soundtrack a dokonca aj bonusové vlastnosti sú v oboch verziách identické. A to nás trochu sklamalo, pretože sme od novšej verzie čakali trochu viac. Teda aspoň čo sa týka bonusov. Na valcoch sa točí len Wild symbol, ktorým je dočervena sfarbený pekelník. V prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácií alebo ju rozšíri. Aspoňže dokáže expandovať po celom valci, čo môže mať za následok zisk viacerých výhier naraz. Je tu ešte jedna pekelná cestička k tomu, aby ste svoje konto navýšili. Za pokrytie prvých troch valcov rovnakým kartovým symbolom sa výhra vynásobí x3, za pokrytie štyroch valcov x4 a za pokrytie celého automatu sa vynásobí x5.

V DoubleStar kasíne aj s multilevel jackpotmi

Online automat Čert a Káča: Cesta z pekla nájdete napríklad v DoubleStar kasíne, kde si ho môžete roztočiť jeho valce a hrať aj o platformové jackpoty tohto kasína. V niektorých iných kasínach sa zase môžete stretnúť s Royal jackpotom, čo je vstavaný jackpot valcových hier od Tech4Bet. Pokiaľ máte teda radi jednoduchšie hracie automaty bez Scatter symbolov, freespinov a iných bonusových špecialít, tento automat by vám mohol vyhovovať.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet