Fruit Hell

Fruit Hell


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat Fruit Hell za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild Symbol, progresívne Jackpoty, automatická hra

Online hrací automat Fruit Hell je ideálnym odrazovým mostíkom pre neskúsených a začínajúcich hráčov. Neobsahuje žiadne zložité bonusové funkcie či komplikované špeciálne vlastnosti. Slot obsahuje iba 3 riadky, 3 valce a jediný bonusový symbol.

Za tri Sedmičky 100-násobok stávky

Fruit Hell je ovocný výherný automat z dielne Tech4bet s 5 výhernými líniami. Vyskladaný je z 3 valcov a 3 riadkov. Už na prvý pohľad pôsobí veľmi jednoducho čo sa týka aj grafického prevedenia. Na jeho pozadí sú nakreslené šľahajúce plamene. Ponuka automatu však nie je až taká pekelná, ako by pohľad na neho a jeho samotný názov mohol evokovať. Ocenia ho predovšetkým hráči s menej skúsenosťami.

Na valcoch sa točia klasické ovocné znaky. Pri niektorých na zisk výhernej kombinácie postačia dva symboly (Sedmička, Podkovička, Zvonček, Melón), pri iných minimálne tri. Najvyššiu hodnotu spomedzi všetkých symbolov má Sedmička. Za dva jej symboly získate 8-násobok a za tri dokonca až 100-násobok stávky.

Z bonusových symbolov iba expandujúci Wild symbol

Hra Fruit Hell obsahuje iba jediný bonusový symbol, vďaka ktorému sa môžete dopracovať k oveľa vyšším výhram ako pri klasickom točení valcami. Je ním expandujúci Wild symbol. Akonáhle je súčasťou výhernej kombinácie, expanduje rovnako ako na hracích automatoch After Dark či Burning Hot po celom valci, aby vytvoril ďalšie výherné kombinácie. Nám divoký symbol padal pomerne často a poskytol nám niekoľko zaujímavých výhier. A aby ste mali šancu získať ešte hodnotnejšie výhry, autori do hry vsunuli jeden malý, ale dôležitý prvok. Pokiaľ by ste na všetkých políčkach automatu (9) vytočili rovnaký symbol, celá výhra sa automaticky vynásobí x3.

Je tu ešte niečo, čo vás možno prinúti si výherný automat Fruit Hell vyskúšať v kasíne etipos.sk. Sú nimi obľúbené platformové progresívne Jackpoty, ktoré padajú kedykoľvek a komukoľvek. Bez ohľadu na to, koľko času na danom automate strávite alebo pri akej hodnote točíte valcami. Aktuálny stav všetkých troch úrovní tohto progresívneho jackpotu – Gold, Silver, Bronze, je vyobrazený priamo nad valcami.

Vyskúšajte si Fruit Hell v kasíne najprv zadarmo

Online slot Fruit Hell si môžete vyskúšať pokojne aj úplne zadarmo na ecasino.etipos.sk. A keď sa s ním už dostatočne oťukáte, môžete „do neho vhodiť“ nejaké to euro. Hra je dostupná aj v mobilnej verzii, pričom platia rovnaké pravidlá ako pri počítačovej. Pokiaľ sa teda radíte k tým hráčom, ktorí zatiaľ s hracími automatmi veľa skúseností nemajú, alebo máte proste radi jednoduché rýchle sloty, odporúčame vám práve Fruit Hell.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet