Tech4Bet automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Tech4Bet

Tech4Bet sú relatívne novým hráčom na poli igamingu, no bola by škoda, ak by ste ich hry v záplave renomovanejších herných štúdií prehliadli. Stačilo nám zahrať si v etipos.sk kasíne pár ich diel a môžeme s pokojným svedomím povedať, že majú všetky predpoklady na to, aby si veľmi rýchlo vydobyli uznanie aj u tých náročnejších hráčov. No hry majú svoj špecifický štýl a nemusia sadnúť každému.

Tech4Bet sídlia v Brne, v Českej republike, a celý tím je kompletne český. Hoci firma je nová, pracujú v nej skúsení profesionáli s dlhou históriou u iných tvorcov kasínových hier. Vďaka tomu, že sa ľudia z Tech4bet v igamingovej branži pohybujú už dlhší čas, má spoločnosť smelý cieľ – nielen sa zaradiť k zástupu konkurenčných firiem, ale naopak byť na čele inovácií v tomto segmente.

Na to, že je Tech4bet na trhu len od roku 2019, má už za sebou pomerne slušné portfólio hier. Vypichnúť by sme chceli najmä hru Wild Joker 50, ktorá sa aj na etipos.sk rýchlo zaradila medzi najhranejšie tituly.

Autori zatiaľ tvoria najmä jednoduchšie hry, ktoré sú však skvelé pre oddýchnutie si od prekombinovaných herných monštier s množstvom bonusov. Vyzdvihnúť musíme technické spracovanie hier. Fungujú úplne plynule a nezaznamenali sme jediný problém, ani jedinú chybičku. Portfólio hier je už celkom široké. Nájdete tu 3, 4, 5, ba dokonca aj 6 valcové automaty. Z tém prevažujú hlavne automaty s ovocím (napríklad Forest Fruit), automaty s diamantami (napríklad Wild Diamonds 40), no v ponuke sú aj sloty s príbehom v pozadí, ako napríklad Book of Adventure.

Tech4Bet sa zatiaľ zameriava iba na tvorbu herných titulov, ako vlastných, tak aj na zákazky pre iné spoločnosti. Ako moderná spoločnosť, už všetky svoje hry ponúka v HTML5 formáte a využíva javascript. To znamená, že hry sú plne responzívne a je možné ich hrať aj na mobilných zariadeniach.

Brniansky tvorcovia sa hrdia tým, že Tech4Bet automaty sú kompatibilné s akýmkoľvek softvérom na svete a tak je možné, že sa v blízkej dobe dočkáme aj ich výraznejšieho rozšírenia nielen v Čechách a na Slovensku, ale aj v ďalších kasínach na európskom trhu.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:
TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj