Diamond Crown

Diamond Crown


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat Diamond Crown za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Automaty plné pokladov
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild Symbol, Scatter symbol, re-spiny, freespiny, progresívne Jackpoty, automatická hra

V online kasíne eTipos.sk si môžete vyskúšať jedinečnú exkluzívnu novinku. Dovolíme si tvrdiť, že po pár pretočeniach si získa vašu priazeň. Ide o online automat s prominentným názvom Diamond Crown od tech4bet. Tento slot disponuje niekoľkými bonusovými funkciami, vďaka ktorým sa od neho nebudete môcť odtrhnúť.

Čo nájdete na automate Diamond Crown

Autori hry od Tech4Bet si s výherným automatom Diamond Crown po grafickej stránke až tak veľa práce nedali. Hoci nás pri hre nerušili žiadne zbytočné doplnky, celkový vizuál vyzerá dosť jednoducho. To ale neplatí pri hudbe. Skvelý výber chill-outovej melódie dodáva hre veľmi pôsobivý a nefalšovaný pocit oddychu.

Zatočte ľubovoľným valcom znova

Výherné kombinácie na automate Diamond Crown platia v jednom smere a to zľava doprava. Musia začínať na prvom valci zľava a neprerušovaným spôsobom pokračovať opačným smerom. Na piatich valcoch a troch riadkoch sa točia klasické kartové znaky 9, 10, J, Q, K a A, za ktoré až také veľké výhry nezískate. Oveľa viac sa „nabalíte“ na pestrofarebných diamantoch. Napríklad za biely diamant je možné získať 1, 4, 20 alebo 200-násobok stávky.

Hrací automat Diamond Crown má v sebe zabudovaných dostatok bonusových funkcií a špeciálnych vlastností. Wild symbol ako žolík doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii, za 3x Scatter symbol zase získate 15 voľných pretočení. Čo ale najviac napomáha dosiahnuť vytúžené vysoké výhry, je funkcia nazvaná „single reel re-spin“. V podstate ide o to, že môžete podľa svojho vlastného uváženia zatočiť ľubovoľným valcom ešte raz. Samozrejme, nie je to zadarmo. Pod každým valcom je uvedený poplatok za daný re-spin. Takýmto spôsobom sa môžete dopracovať k dosiahnutiu výhernej kombinácie alebo zisku troch Scatter symbolov. A náš tip ako na automate Diamond Crown vyhrať? Ak na valcoch vytočíte iba dva symboly Scatter, zariskujete a skúste pretočiť niektorý z troch zvyšných valcov znova. Nám sa táto finta neraz vyplatila.

Pokiaľ zvyknete hrávať automaty v online kasíne eTipos.sk, tešiť sa môžete aj na obľúbené platformové Jackpoty progresívneho charakteru. Majú ich viaceré sloty ako napríklad Joker 27 alebo Bad Wolf. Aktuálny stav všetkých troch – Gold, Silver, Bronze – je zobrazený hore priamo nad valcami. Vyhrať niektorý z nich môže náhodný šťastlivec.

Skúste si Diamond Crown úplne zadarmo

Vychutnajte si špičkový automat Diamond Crown aj vy, kľudne aj cez mobil. Zahrať si ho môžete na začiatok aj úplne zadarmo, bez akéhokoľvek rizika straty peňazí. A akonáhle sa s ním zoznámite, demoverziu môžete opustiť a skúsiť to „naostro“. Veríme, že kombinácia Wild symbolov, freespinov, re-spinov a progresívnych Jackpotov si vás získa rovnako ako nás. Veľa šťastia.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet