Joker 27

Joker 27


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Joker 27 za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Retro výherný automat
Dátum vydania: Október 2016
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95,20%
Volatilita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno (verzia Joker 27 GO)
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, dva Scatter symboly, freespiny, automatická hra

Šikovný 3-valcový retro slot od Kajotu

Klasické výherné automaty s totálne jednoduchou grafikou a rýchlou hrou nás po náročnom dni zrejme nikdy neprestanú baviť. Ani vás? Vyskúšajte si online výherný automat Joker 27, pri ktorom si zaspomínate na svoje herné začiatky. Určite poteší aj neskúsených hráčov, pretože je taký jednoduchý, že jeho princíp pochopia okamžite.

To, že Joker 27 je naozaj nenáročný, dokazuje jeho štruktúra. Tvoria ho 3 riadky a 3 valce, a ako jeho názov napovedá, 27 výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava, no keďže ide o automat 3x3, dalo by sa povedať, že je to jedno. Pokiaľ získate výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry z nich sa sčítavajú.

2 Scatter symboly a množstvo freespinov

Autori automatových hier z Kajot Games nevymýšľali na tomto slote nič svetoborné. Grafika a hudba je triviálna. Na valcoch nájdete klasické symboly starých dobrých retro automatov – rôzne ovocie, dolárovky, hviezdy, BAR-y, či zvončeky. Aby hra nebola fádna a mala i potrebné grády, medzi obyčajnými symbolmi sa točia rôzne špeciálne symboly. Wild symbol v podobe zeleného Jokera je žolíkom, čo znamená, že supluje chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. No väčšiu zábavu prinášajú symboly hviezdy a Cherry bonus, ktoré môžeme označiť za dva Scatter symboly. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť tri symboly Cherry Bonus na strednej výhernej línii, získate 1 freespin. Ak by ste ale vytočili na spomínanej línii tri symboly Hviezdy, dostanete 10 voľných pretočení. Počas freespinovej hry je možné opätovne získať ďalšie točenia zdarma.

Celková výhra sa automaticky zdvojnásobí v takom prípade, ak vytočíte na všetkých 9 políčkach automatu rovnaký symbol.

Hrajte Joker 27 aj zadarmo, na mobile alebo PC

Výherný automat Joker 27 má vo svojej ponuke napríklad online kasíno Tipsport, kde si ho môžete vyskúšať úplne zadarmo a bez akéhokoľvek rizika. Ide to aj bez registrácie či vkladu na hráčsky účet. Pokiaľ by ste sa do kasína chceli hneď zaregistrovať, prečítajte si, aké kasínové bonusy a promoakcie na vás aktuálne čakajú. Vychutnajte si slot Joker 27 v pohodlí domova na svojich mobiloch, tabletoch, či počítačoch. Prajeme veľa šťastia a hlavne veľa a veľa výherných kombinácii.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games