Vikings

Vikings


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Vikings za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Október 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95%
Volatilita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, automatická hra

Dobrá práca od spoločnosti Kajot

Knižných či filmových spracovaní o Vikingoch je pomerne dosť. Táto legendárna téma nesmie chýbať ani na online hracích automatoch. Spoločnosti produkujúce kasínové hry sa predbiehajú v tom, ktorá zostrojí ten najlepší. Medzi tie atraktívnejšie musíme určite zaradiť Vikings Video Slot (NetEnt), a možno aj The Vikings od spoločnosti Endorphina. Ako im konkuruje nový slot od spoločnosti Kajot s názvom Vikings sme sa bližšie pzreli v tejto recenzii.

Online hrací automat Vikings pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línii. Tie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Hra ja vsadená do vskutku pútavej scenérie. Valce sa točia na morskej hladine s hnedočerveným pozadím, čo vyzerá naozaj dobre. Slot tvoria typické vikingské symboly. Za to, prečo sme sa rozhodli vám tento automat predstaviť, môže jeho bonusová výbava. Je kvalitná a úderná.

O bonusové funkcie nie je núdza

Na automate sa objavuje klasický Wild symbol v podobe hrozivého draka. Ten v pozícii žolíka dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše vďaka nemu môžete výhernú kombináciu niekoľkokrát znásobiť. Keď je súčasťou výhernej kombinácie jeden Wild symbol, výhra je zdvojnásobená. Za dva Wild symboly vo výhernej kombinácii je výhra vynásobená x4, za tri sa výhra násobí x8, no a za štyri divoké symboly je výhra vynásobená x16.

Už len samotný divoký symbol vám môže zabezpečiť vysoké výhry, ale na automate je ešte ďalší špeciálny symbol – Scatter symbol. Ten sa objavuje na stredných valcoch (2,3,4). Pokiaľ sa vám ho na nich podarí vytočiť, získate bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Počas freespinov dochádza k zaujímavému javu, ktorý určite oceníte. Vytočená výherná kombinácia zostane zafixovaná na svojom mieste, po čom sa spustí zdarma ďalší spin. Takto sa dá pokračovať až do momentu, kedy sa na slote neobjaví žiadna nová výherná kombinácia, alebo sú všetky symboly pozastavené. Až potom je vyhodnotená celková výhra. Slušné, nie?

Automat Vikings určite treba vyskúšať

Výherný automat Vikings by ste si mali určite vyskúšať, napríklad v online kasíne SYNOT TIP. Jeho bonusová štruktúra nás veľmi rýchlo presvedčila o tom, že je možné na ňom vyhrať aj oveľa vyššie sumy. Akonáhle vytočíte tri symboly Scatter a ocitnete sa vo freespinovej hre, podobný názor budete zdieľať aj vy, stavte sa!

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games