Retro Wheels

Retro Wheels


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Retro Wheels za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania: Máj 2021
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 50
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, automatická hra

Novinka od Kajotu – Retro Wheels

Sú to už takmer tri desaťročia, odkedy spoločnosť Kajot začala pôsobiť na trhu automatov a kasínových hier. A preto je logické a pochopiteľné, že za týchto niekoľko dekád sa vypracovala na jedného z najuznávanejších herných developerov. Vo svojej ponuke má množstvo zaujímavých kúskov. Dalo by sa povedať, že minimálne polovica z nich je orientovaná do retro štýlu. No a takýmto klasickým automatom s nádychom nostalgie je aj tohtoročná novinka - Retro Wheels. My sme sa na neho bližšie pozreli a teraz vám k nemu ponúkame zopár našich tipov ako ho hrať.

Nastaviteľné výherné línie

Pokiaľ vás zaujali online hry od Kajotu ako Super Joker 40, Turbo 27, Multi Vegas 81 alebo Simply the Best 81, zapáči sa vám aj výherný automat Retro Wheels. Jeho štruktúra je pomerne štandardná – 5 valcov, 4 riadky a 50 výherných línií. Čo je fajn, počet výherných línií si môžete ľubovoľne nastaviť podľa seba. Na výber máte 10, 20, 30, 40 a 50 výherných línií. Je len na vás, koľko z nich si nastavíte, no pre väčšiu zábavu je vždy lepšie hrať s najvyšším možným počtom.

Klasický štýl hracieho automatu Retro Wheels dotvárajú jednotlivé symboly točiace sa na valcoch. Ide o čerešne, citróny, melóny, hrozná, BAR-y, zvončeky, sedmičky a hviezdy. Vymenovali sme ich vzostupne podľa ich hodnôt. Aj grafické a zvukové prevedenie automatu ide ruka v ruke s klasickým formátom. Zvuky vám budú pripomínať hry na starých konzolách, ktoré sme si kedysi pripájali k televízorom. Pamätáte sa? Čo sa týka vizuálu, žiadne zázraky vo forme 3D animácií nečakajte. Opäť návrat k počiatkom. Vytváranie výherných kombinácii taktiež nie je ničím výnimočným. Tri rovnaké symboly musíte v neprerušovanom slede vytočiť vedľa seba. Samozrejme všetko sa musí začínať na prvom valci zľava.

Aké bonusy Retro Wheels obsahuje?

Čo by ste to boli za hráči, ak by vás nezaujímali bonusy. Nuž a tie sú tu „iba“ dva klasické. Prvým je Wild symbol v podobe vzorne učesaného pána v smokingu s cigarou v ústach. Objavuje sa iba na strednom, teda treťom valci. Ako žolík vám pomôže doplniť symbol vo výhernej kombinácii. Druhým bonusovým symbolom je Scatter, ktorou je hviezda. Za tri a viac symbolov hviezdy budete odmenení okamžitou výhrou podľa výhernej tabuľky. Teda žiadne freespiny či iná kreatívna bonusová funkcia? Nuž od novinky sme očakávali viac.

V kasíne eTipos.sk aj progresívne Jackpoty

Atraktívne osvieženie vnášajú do hry populárne progresívne Jackpoty, ktoré sú systémovo zabudované v slovenskom online kasíne eTipos.sk. Priamo nad valcami sú zobrazené tri rotujúce kolónky Gold, Silver a Bronze. Sú to aktuálne hodnoty jackpotov, ktoré môže vyhrať náhodný hráč a to kedykoľvek. Viac o vedľajšej bonusovej hre o jackpoty sme už u nás písali.

Retro Wheels je online automat, ktorý vás ničím neprekvapí. Čo je možno aj trochu škoda. Hra je určená hráčom preferujúcich klasiku, rýchlu hru a retro štýl. Zahrať si ho môžete kedykoľvek aj na mobile v online kasíne.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games