Turbo 27

Turbo 27


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Turbo 27 za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Retro výherný automat
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95,11%
Volatilita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno (verzia Turbo 27 GO)
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, automatická hra

Automat Turbo 27 odporúčaný aj neskúseným hráčom

Kajot automaty má mnoho hráčov kasínových hier v obľube. Drvivá väčšina z nich je totiž úplne jednoduchá, prehľadná a nie sú na nich žiadne zdĺhavé 3D animácie, zložité bonusové minihry, či krkolomné špeciálne funkcie. A online slot Turbo 27 je jedným z nich. Aj keď po grafickej a zvukovej stránke to nie je žiadna sláva, nejde o žiadny lacný podpriemer.

Výherný automat Turbo 27 od Kajotu je v prvom rade nenáročná retro online hra, ktorej princíp pochopí aj úplný laik či začiatočník. Ak teda s hraním iba začínate, študujete rôzne tipy a triky iných hráčov, bude pre vás ideálny. Tvoria ho iba 3 valce a 3 riadky. Spolu je na ňom 27 výherných línii. Keďže výherné kombinácie musia pozostávať z 3 rovnakých symbolov, n troch valcoch nemusíme riešiť z ktorej strany platia, či výherná kombinácia musí začínať vpravo alebo vľavo. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Retro automat s klasickou bonusovou výbavou

Na valcoch nájdete notoricky známe symboly ovocia, BAR-ov, zvončekov či sedmičiek. Aby hra nebola fádna a rýchlo neomrzela, autori do nej vložili niekoľko bonusov. Prvým je Wild symbol, ktorý je zároveň symbolom s najvyššou hodnotou. Ako žolík dopĺňa akýkoľvek chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii.

Ďalej sa na valcoch točia symboly označené ako TU, R a BO. Spolu teda slovo TURBO. A to je teda aj dôvod, prečo sa automat takto nazýva. Tento symbol zložený z troch častí môžeme pokojne označiť za Scatter symbol, pretože aktivuje bonusovú hru s 10 freespinmi. Aby ste ich získali, musíte vytočiť celý názov TU-R-BO na valcoch. V hre s voľnými pretočeniami dochádza ešte k jednej zaujímavosti. Pri vytočení symbola R sa výhra automaticky zdvojnásobí.

Ak nechcete pri vyklikávaní jednotlivých točení presedieť celý deň, môžete využiť funkciu autoplay a pozerať, ako sa valce točia kolo za kolom. Škoda že nastaviť sa dá iba počet pretočení a nie aj obmedzenie na rozpočet hrania.

Vyskúšajte si slot Turbo 27 najskôr zadarmo

Dosť bolo slov. Vyskúšajte si výherný automat Turbo 27, aby ste zistili, či vás naozaj osloví. Nájdete ho aj v ponuke online kasína Tipsport, kde si môžete vyskúšať aj automaty zadarmo bez registrácie. Za vyskúšanie predsa nič nedáte. Želáme veľa šťastia.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games