Fruits Go Pop

Fruits Go Pop


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Fruits Go Pop za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Retro automaty, ovocné symboly
Dátum vydania: August 2021
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5/27
Výhernosť (RTP): 96%
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocný automat 3x3

Hrateľnosť jednoduchá, grafika priemerná, zvuky kostrbaté, no bonusy štedré. Aj takto by sa dal charakterizovať online výherný automat Fruits Go Pop od spoločnosti Tom Horn. Tento retro slot s modernejším nádychom síce mladých hráčov asi neoslní, ale zase až tak neunudí. A čuduj sa svete, patrí medzi hráčmi k vyhľadávaným titulom z portfólia hier od Tom Horn Gaming.

Fruits Go Pop poteší predovšetkým hráčov vyznávajúcich hry s 3 valcami a 3 riadkami. V základnej hre má tento ovocný slot 5 výherných línií, no v bonusovej až 27. Na valcoch sa objavujú notoricky známe symboly, pričom ovocné majú nižšie hodnoty ako neovocné. Najviac získate zo zvončekom, konkrétne 32-násobok stávky. Dvojnásobne viac získate s symbolom 77, ktorý je Wild symbolom. Wild supluje akýkoľvek symbol vo výhernej kombinácii okrem Scattera a má expandujúcu funkciu. Pokiaľ Wild môže vytvoriť alebo doplniť výherné kombo, roztiahne sa na všetky pozície valca, na ktorom sa zobrazil.

27 výherných línií počas freespinov

Posledným symbolom na automate Fruits Go Pop je symbol hviezdy. A tá väčšinou býva Scatterom. Ani tu to nie je inak. Za vytočenie troch hviezd aktivujete bonusovú hru s 10 freespinami. Okrem toho, automat navýši počet výherných línií z 5 na criss-crossových 27. A to stále nie je všetko. Výhry dosiahnuté počas freespinov sa automaticky vynásobia x2. Aktivovať bonusovú hru s voľnými pretočeniami je naozaj veľké terno, ale dostať sa tam nie je až také jednoduché. Nám to trvalo pomerne dlho, no možno sme mali len smolu a vy budete mať oveľa viac šťastia.

Všetky výhry, či už v základnej hre alebo bonusovej, môžete pomocou funkcie Gamble (Risk) niekoľkokrát znásobiť. Stačí, ak sa vám podarí správne tipnúť farbu zakrytej karty. Avšak pozor, po nesprávnom tipe výhru stratíte.

Ovocný automat Fruits Go Pop nájdete v slovenskom online kasíne eTipos, ktoré do hry nainštalovalo aj svoje platformové Jackpoty – Gold, Silver, Bronze. Samozrejme, ako všetky ostatné automaty, aj Fruits Go Pop si môžete vyskúšať vo verzii za fiktívny kredit. V takomto prípade však strácate možnosť hrať o skutočné výhry či rozbiť Jackpot.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn