81 Win Spin 

81 Win Spin 


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherný automat 81 Win Spin  za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Retro automat  s ovocnými symbolmi
Dátum vydania: December 2021
Valce: 4 valce, 3 riadky 
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 95,00 %
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, automatická hra 

Ovocný 4-valec aj pre začiatočníkov

Vývojári z Tech4Bet si to nekomplikujú. Nepúšťajú sa do žiadnych revolučných a neoverených noviniek. Pri vytváraní nových online automatov sa držia „starej školy“ a chrlia jeden ovocný automat za druhým. Aj 81 Win Spin je jasným príkladom toho, že na tejto trase neplánujú žiadnu výhybku.

Online výherný automat 81 Win Spin je veľmi jednoduchá hra s retro nádychom a pár modernejšími doplnkami. Podobne ako pri Respin Joker 81 už názov napovedá, že máte k dispozícii 81 výherných línií, čo je na štvorvalec s 3 riadkami maximum. Do nich musíte naskladať vždy 4 rovnaké symboly. Samozrejme medzi hodnotami symbolov sú rozdiely. Tak napríklad za kvarteto citrónov alebo čerešní vám automat vráti len stávku, slivky a pomaranče stávku zdvojnásobia, čo nie je žiadne terno. Gratulovať si môžete, keď niektorú z 81 výherných línií vyplní štvorica hrozna, melónov alebo červených sedmičiek, pretože tie násobia vklad 10x, 15x, resp. 20x. A to už poteší.

Ako získať 150-násobok stávky?

Na hracom poli 81 Win Spin sa objavuje aj Wild symbol. Ako správny Wild symbol nahrádza ostatné symboly pri vytváraní výhernej kombinácie. No tento žolík vytvára aj samostatnú výhernú kombináciu, na ktorej konci je parádny 150-násobok stávky. Ale žolíkom sa to pri bonusoch nekončí.

Bonusovú ponuku zveľaďuje aj žltá päťcípa hviezda, ktorú skúseným hráčom netreba predstavovať. Ide o Scatter symbol objavujúci sa na celej hracej ploche. Nevytvára síce výherné kombinácie, ale dokáže spustiť freespiny. Za dva, tri alebo štyri Scatter symboly kdekoľvek na valcoch získate 3, 6 alebo 10 freespinov. Autori hry uvádzajú, že garantujú výhru pri každom voľnom pretočení. A my musíme dodať, že neklamali. Výhru sme zaznamenali naozaj po každom jednom freespine. Teda skôr winspine.

Ovládať automat 81 Win Spin na mobile je také jednoduché, že to zvládne aj úplný začiatočník. Napravo od valcov sú umiestnené 3 hlavné tlačidlá. Stredným tlačidlom roztáčate valce, spodným tlačidlom upravujete stávku a horným zase aktivujete Autoplay, ak vás nebaví neustále ťukanie do displeja.

Skúste šťastie s 81 Win Spin v online kasíne

Bonusové symboly na hracom automate 81 Win Spin sú teda cestou k tomu, aby ste v tejto hre získali štedrejšie výhry. Vytočiť aspoň 2 Scatter symboly tu nie je až také zložité. Nám sa to darilo pomerne často, dokonca sa sem-tam zadarili aj štyri. Tento jednoduchý ovocný 4-valec si môžete zahrať napríklad v slovenskom online kasíne na ecasino.etipos.sk. Vyskúšajte si ho cez svoj mobil, pokojne aj zadarmo vo forme demoverzie.

Kasínové hry od spoločnosti Tech4Bet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Tech4Bet